JESTEŚMY SZKOŁĄ Z KLASĄ


Strona główna
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Podział godzin
Nasze osiągnięcia
Dokumenty szkoły
Projekty
Publikacje
Gazetka szkolna
Historia szkoły
Nasz Region
Socrates Comenius
Biblioteka
GimPlay-Show
Konkurs informatyczny
Konkursy szkolne
Organizacje szkolne
Linki
Copyright ©
Gimnazjum Nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06WEBMASTER:
Alina Jakubiec

ADMIN. FILMÓW:
Wiesław Jakubiec


Solenizantami tego dnia są:

Socrates Comenius | Kalendarz imprez | Rekrutacja do gimnazjum | Szkoła Ponadgimnazjalna | Omikron | Oferta szkoleń dla Nauczycieli | "Gmina Wiejska Przyjazna Dzieciom" |
Sponsorzy naszej szkoły |

Archiwum 2008/2009 | Archiwum 2007/2008 |

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2007/2008 3.IX.2007r.

Dyrektor szkoły informuje, że inauguracja nowego roku szkolnego 2007/2008 odbędzie się w dniu 3 września br. o godzinie 9:15. Wcześniej dyrektor, ksiądz proboszcz - zapraszają do kościoła parafialnego na wzięcie udziału w uroczystej mszy św.

czytaj więcej

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO - JĘZYKOWY 2007/2008 31.VIII.2007r.

Organizator dotychczasowych edycji powiatowego konkursu  językowego oraz informatycznego - Gimnazjum Publiczne w Wieprzu, informuje, że w roku szkolnym 2007/2008 odbędzie się pierwsza edycja Interdyscyplinarnego Konkursu Informatyczno – Językowego kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu żywieckiego. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie od 20 września br. Szkoły będą mogły zgłaszać swój udział od 21.IX do 20.X br. Zobacz podsumowanie IV edycji konkursu

Regulamin 2007/08

JEDNOLITY STRÓJ SZKOLNY - KOMUNIKAT 22.VIII.2007r.


Zawiadamiam, że listy klas pierwszych oraz szczegoły w sprawie zakupu jednolitego stroju - będą podane w dniu 3 września 2007r. (podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2007/2008). Ponadto informuję, że do 3 września br. można jeszcze składać wnioski o dofinansowanie "mundurka". Wniosek wraz z zaświadczeniem np. zakładu pracy lub GOPS o dochodach nie przekraczających 351 zł netto ("do ręki") na jednego członka rodziny - należy składać w sekretariacie szkoły.

czytaj więcej

WAKACJE Z POMYSŁEM 2007 - PODSUMOWANIE AKCJI (17.VIII.2007r.)

Z dniem 10 sierpnia 2007 roku na terenie Naszej Gminy została zakończona akcja pod nazwą: Wakacje z pomysłem 2007 . Akcja ta realizowana miedzy innymi przez naszą szkołę - była ważną częścią projektu: "Bezpieczna Gmina - Naszym Wspólnym Dobrem", który nasz Urząd Gminy realizuje w ramach ogólnopolskiego konkursu Gmina Wiejska Przyjazna Dzieciom .

| "Wakacje z pomysłem 2007" w Naszej Gminie |

zobacz, więcej

Ogólnopolski Konkurs "Gmina Wiejska Przyjazna Dzieciom"

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz w lutym br. wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie: „GMINA WIEJSKA PRZYJAZNA DZIECIOM”. Organizatorem Konkursu jest Biuro Inicjatyw Społecznych Kancelarii Prezydenta RP oraz Buro Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Program na terenie naszej gminy pod nazwą: "Bezpieczna Gmina - Naszym Wspólnym Dobrem" - koordynuje dyrektor naszego gimnazjum - Wiesław Jakubiec. W ramach w/w konkursu UG realizuje wiele pożytecznych przedsięwzięć - jak: prewencyjne (dodatkowe patrole policji w miejscach szczególnie niebezpiecznych), ekologiczne (kompleksowe sprzątanie wszystkich sołectw w gminie), edukacyjne (organizacja akcji "Wakacji z pomysłem" na terenie wszystkich sołectw, rozmaite konkursy, inne. Zobacz jak przebiega realizacja Programu w Naszej Gminie.

zobacz więcej

WIZYTA STUDYJNA PREMIERA JERZEGO BUZKA W NASZEJ GMINIE (20.VII.2007r.)

Z najwiekszą przyjemnością, pragniemy Państwa poinformować, że nasza gmina została szczególnie wyróżniona w ogólnopolskim rankingu gmin współpracujących z organizacjami pozarządowymi – to jest biurem programu „Wolontariat studencki” oraz Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów Klanza. W dniach 19 - 20 lipca br. na terenie naszej gminy odbył sie ogólnopolski monitoring programu "Wolontariat studencki, w którym oprócz liderów Krajowego Centrum Wolontariatu, wziął CZYNNY udział przyjaciel tego programu poseł do parlamentu europejskiego, były Premier RP (1997-2001) prof. dr hab. Jerzy Buzek. Jego zainteresowanie, obecność a także aktywny udział na całodniowym monitoringu – to niewątpliwie powód do wielkiego zaszczytu dla realizowanych przez naszą gminę przedsięwzięć.

Relacja Radia Bielsko | Relacja Gazety Beskidzkiej | Relacja Dziennika Zachodniego |
Dyrektor W.Jakubiec odbiera podziękowanie od premiera |

zobacz więcej

WAKACJE Z POMYSŁEM 2007 (2.VII.2007r.)

Z dniem 2 lipca 2007 roku na terenie Naszego sołectwa rozpoczynają się akcja pod nazwą "Wakacje z pomysłem 2007". Od poniedziałku do piątku - studentki i studenci z Centrum Wolontariatu z Radomia, będą realizować rozmaite projekty edukacyjne. Na dzieci i młodzież z naszego z środowiska, czeka wiele i atrakcji (gry, zabawy, wcieczki w góry, na basen, wyjazdy, wspólne muzykowanie, grilowanie, udział w konkursach z nagrodami niespodziankami i wiele wiele innych. Ponadto dyrektor zapewnił wszystkim uczestnikom wyżywienie oraz ciepłe i zimne napoje. Ponadto warto dodać, że w pozostałych sołectwach NASZEJ GMINY projekty tego typu bedą realizowane od 9 lipca br. WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

zobacz, więcej

GMINNY FESTYN EKOLOGICZNY 24.VI.2007r.

W dniu 24 czerwca br. nasza szkoła wspólnie z Urzędem Gminy - była organizatorem Pierwszego Gminnego Festynu Ekologicznego - "Na ratunek Sole".zobacz, więcej

JESTEŚMY THE BEST !!! Projekt Językowy Soctates Comenius 2005-2006-2007

Miło nam poinformować, ze nasze gimnazjum zdobyło tytuł LAUREATA w szóstej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na EUROPRODUKT w kategorii ”Inicjatywa Edukacyjna”.
CZYTAJ WIĘCEJ

oficjalne wyniki

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM !!!

Lokalny Punkt Informacyjny (siedziba Naszego Gimnazjum) POSZUKUJE otwartych i odpowiedzialnych osób, chętnych i gotowych włączyć się w działania WOLONTARIATU. Oferujemy możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia w pracy z dziećmi i z młodzieżą z Polski i zagranicy, jak również możliwość uczestnictwa w całorocznych programach / projektach edukacyjnych / atrakcyjnych szkoleniach.

Pobierz kartę zgłoszenia i wyślij - pobierz format wizyjny. Pobierz kartę zgłoszenia i wyślij - pobierz format edycyjny.W drugiej połowie maja br. pragniemy zorganizować atrakcyjne (oczywiście bezpłatne) szkolenie dla studentów pragnących zasilić nasze szeregi.

czytaj więcej

Wycieczka do Urządu Gminy Radziechowy - Wieprz

31 maja br. klasy pierwsze udały się do Urzedu Gminy Radziechowy - Wieprz, gdzie odbyła się lekcja na temat funkcjonowania Urzędu Gminy. Lekcje poprowadził sam Wójt Gminy Radziechowy - Wieprz pan Grzegorz Figura.zobacz zdjęcia

Europarada 2007

30 maja br w Żywcu odbędzie się kolejna Europarada. Nasza szkoła weźmie aktywny udział. Będziemy reprezentować Łotwę. Wszystkich przyjaciół naszego gimnazjum - serdecznie zapraszamy. Rozpoczęcie o godzinie 9:00 przed Zespołem Szkół Budowlano - Drzewnych w Żywcu.

czytaj więcej

zobacz zdjęcia

Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny GimPlay-Show.

10 maja br. odbył się koncert laureatów VII edycji Gminnego Konkursu Wokalno - Tanecznego GimPlay-Show. Patronat nad konkursem objęli: Urząd Gminy Radziechowy - Wieprz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Radziechowach - Wieprzu. Uroczystość zaszczycił swą obecnością min. wójt gminy - pan Grzegorz Figura.

zobacz zdjęcia

Powiatowy konkurs z informatyki i języka angielskiego

25 kwietnia 2007 roku o godz. 13:00 w Sali Plenarnej Starostwa Powaitowego w Żywcu odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji powiatowego konkursu informatycznego dla szkół podstawowych i gimnazjlalnych oraz I edycji powiatowego konkursu z języka angielskiego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.

zobacz zdjęcia

EGZAMIN GIMNAZJALNY

24 kwietnia 2007 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej. Część matematyczno - przyrodnicza odbyła się dzień później. Wyniki egzaminu gimnazjalnego będą znane i podane indywidualnie każdemu uczniowi w czerwcu br.
cześć humanistyczna
cześć matematyczno - przyrodnicza

zobacz zdjęcia

GMINNY KONKURS WOKALNO - TANECZNY - GIMPLAY SHOW - WYNIKI

19 kwietnia 2007 r. odbył się drugi etap VII-ego Gminnego Konkursu Wokalno - Tanecznego "GimPlay-Show".
Koncert Laureatów odbędzie się: 10 maja 2007 r. w Domu Ludowym w Wieprzu o godz. 10:00. W tym dniu zostaną wręczone dyplomy i nagrody laureatom konkursu. Laureaci i wyróżnieni uczniowie zaprezentują się w repertuarze z II międzyszkolnego konkursu GimPlay-Show.
Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami.

wyniki

PODSUMOWANIE IV EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO ORAZ I EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKOWEGO

W dniu 25 kwietnia br o godzinie 13:30 w sali plenarnej Starostwa Powiatowego w Żywcu - odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu informatycznego oraz językowego. W uroczystości wezmą udział tegoroczni finaliści ze szkół podstawowych i gimnazjalnych (razem 35 uczniów wraz z opiekunami naukowymi), Powiatowa Komisja Konkursowa (oba przedmioty) sponsorzy imprezy: Starosta i Wicestarosta Żywiecki, Wójtówie Gmin oraz przedstawiciele czołowych firm informatycznych i językowych. Ponadto na spotkaniu obecni będą przedstawiciele: Zarządu Powiatu Żywieckiego, Kuratorium Oświaty w Katowicach i zaproszeni goście. PROGRAM UROCZYSTOŚCI

zobacz więcej

MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ SIATKARSKI

W dniach 17 i 18 kwietnia br w Kętach odbył się międzywojewódzki turniej w piłce siatkowej.Zarówno chłopcy jak i dziewczyny wzorowo reprezentowały naszą szkołę. Ostatecznie zajęliśmy miejsce w środku tabeli.

zobacz film

GMINNY KONKURS WOKALNO - TANECZNY - GIMPLAY SHOW - 19 kwietnia 2007 r.

Rozpoczyna się VII Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny "GimPlay-Show".
Eliminacje międzyszkolne konkursu: 19 kwietnia 2007 r. w Domu Ludowym w Wieprzu o godz. 10:00.
Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami.

UWAGA: Koncert Laureatów: 10 maja 2007 r.


kolejność występujących

zobacz więcej

I etap

POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - FINAŁ - PODSUMOWANIE

Finał I Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego odbył się
12 kwietnia 2007 r. o godzinie 13:00 w Gimnazjum Publicznym w Wieprzu. Przedstawiamy wyniki I Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego. Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem dyplomów, nagród, upominków i wyróżnień - odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2007 roku o godzinie 13:30 w Sali Plenarnej Starostwa Powiatowego w Żywcu.

Wszystkim finalistom oraz ich opiekunom - serdecznie gratulujemy!

zobacz wyniki

zobacz film

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY - WYNIKI

26.III.2007r. - (poniedziałek) o godz. 13:00 w Gimnazjum Publicznym w Wieprzu - odbbył się finał Powiatowego Konkursu Informatycznego. Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem dyplomów, nagród, upominków i wyróżnień - odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2007 roku o godzinie 13:30 w Sali Plenarnej Starostwa Powiatowego w Żywcu. Wyniki przedstawiamy obok.

zobacz wyniki

zobacz zdjęcia

1 DZIEŃ WIOSNY - MARZEC'2007 r.

Z okazji 1 Dnia Wiosny, Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów same atrakcje. Odbyła się prelekcja na temat: parki krajobrazowe regionu żywieckiego. Odbył się także konkurs dla uczniów wszystkich klas: Śpiewanie z playbacku.
WYNIKI:
I miejsce - klasa IIa
II miejsce - klasa IIIa
III miejsce - klasa Ia
Wszystkim uczniom gratulujemy pięknych występów. Na koniec zaprezentowano film: "Step up".

zobacz więcej

OGÓLNOPOLSKI KONKURS - ROZSTRZYGNIĘTY - MAMY KOLEJNEGO LAUREATA.

W dniu 16 marca 2007 roku w siedzibie Polskiego Centrum Kompetencji Administracji i Edukacji Elektronicznej (PCC) w Warszawie, odbyła się uroczystość podsumowania kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Notebook dla Aktywnego Nauczyciela". Miło nam poinformować, że wsród tegorocznych laureatów znalazła się nasza nauczycielka mgr Małgorzata Krzuś. Nagrodę odebrała z rąk managera projektu Marii Lewandowskiej.

zobacz więcej

OFERTA SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI - STUDIA KWALIFIKACYJNE '2007

2 kwietnia 2007 roku mija termin składania podań na bezpłatne kwalifikacyjne studia podyplomowe dla nauczycieli.

zobacz szczegóły

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY - 26.III.2007r.

26.III.2007r. - (poniedziałek) o godz. 13:00 w Gimnazjum Publicznym w Wieprzu - odbędzie się finał Powiatowego Konkursu Informatycznego. Zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami.

zobacz więcej

DZIEŃ KOBIET - 8 marca 2007 r.

8 marca - Dzień Kobiet. Wszystkim paniom składamy jak najlepsze życzenia: duzo radości i uśmiechu, nie tylko od święta ale i w dniu codziennym.
Z tej okazji "męska część" naszego gimnazjum przygotowała miłą niespodziankę - mamy nadzieję, że po 8 marca także bedziecie o nas pamiętać.

zobacz więcej

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, 26 luty 2007 r. - 28 luty 2007 r.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych.
W pierwszym dniu rekolekcji odbyły sie prelekcje w Domu Ludowym w Wieprzu, po nich uczniowie udali się wraz z nauczycielami do kościoła.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z pralekcji: Subkultury.

zobacz zdjęcia

FERIE Z POMYSŁEM, 12 luty 2007 r. - 23 luty 2007 r.

Jak co roku - nasza szkoła organizuje dla uczniów gimnazjum, szkoły podstawowej i innych szkół "Ferie z Pomysłem". Do projektu włączeni są nauczyciele gimnazjum w Wieprzu oraz studenci - wolontariusze z Katolickiego Uniwersytetu w Lublnie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Serdecznie zapraszamy.

harmonogram zajęć

WALENTYNKI - 14 luty 2007 r.

W piątek 9 lutego 2007 r. Samorząd Uczniowski rozdał kartki walentynkowe uczniom naszego gimnazjum. Mamy nadzieje, ze wszyscy są zadowoleni.

"Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszych rękach."
"Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc."
"Serce, to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i czeka."

Adam Mickiewicz

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY - pytania i odpowiedzi

cześć humanistyczna - pytania
cześć humanistyczna - odpowiedzi
cześć matematyczno - przyrodnicza - pytania
cześć matematyczno - przyrodnicza - odpowiedzi

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

1 lutego 2007 r. (czwartek) klasy trzecie przystąpiły do próbnego egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej, a 2 lutego 2007 r. (piątek) z części matematyczno -przyrodniczej. ŻYCZYMY POWODZENIA.

zobacz więcej

ŚCIANKA WSPINACZKOWA - jedna z form realizacji zajęć z wychowania fizycznego

W dniu 22-01-2007 r. ok godz. 9.00 siedemnastu uczniów naszej szkoły wraz z panią Natalią Rachwalik i Magdaleną Szczotką pojechało do Bielska Białej na ściankę wspinaczkową. Po godzinie jazdy busem uczniowie dotarli na miejsce. Najpierw ubrali na siebie specjalne przyrządy do wspinania się. Następnie przez ponad dwie godziny, świetnie bawiąc się, wspinali się po ściankach. Na początku niektórzy trochę się bali. Ok godz. 12.10 uczniowie wybrali się do Mac Donaldu, a później uśmiechnięci wrócili do domu.  

zobacz więcej

SZTUKA BOŻONARODZENIOWA - TEATR GIM-ART

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani mgr Teresy Bieli przygotowali na okoliczność Wigilii Szkolnej sztukę pt. "Święta utopione w butelce". Na widowisko przybył Wójt Naszej Gminy pan mgr inż Grzegorz Figura. Widowisko powstało w ramach realizowanego przez naszą szkołę programu profilaktyki. Szuka była też wystawiana dla środowiska lokalnego.

zobacz więcej

POWIATOWY KONKURS JĘZYKOWY - I EDYCJA (13.XII.2006)

Podajemy oficjalne wyniki Pierwszej Edycji powiatowej Olimpiady Językowej. Z uwagi na małą ilość uczniów, którzy zakwalifikowali się do dalszych eliminacji PKK postanowiła nie przeprowadzać eliminacji międzyszkolnych lecz przeprowadzić finał konkursu, który odbędzie sie w terminie ustalonym w regulaminie konkursu ZAKWALIFIKOWANYM UCZNIOM - GRATULUJEMY!

regulamin, protokoły

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - BOŻE NARODZENIE 2006(22.XII.2006)


ŻYCZENIA

UWAGA - OKAZJA - DARMOWE SZKOLENIA Z UNII EUROPEJSKIEJ (22.XII.2006)

Dyrektor Gimnazjum w Wieprzu ogłasza DARMOWE szkolenia dla uczniów, studentów, rolników i domowników. Liczba miejsc OGRANICZONA ( obecnie są 2 grupy - 22 os.)

Dalsze informacje

KONKURS INFORMATYCZNY - II ETAP - WYNIKI

WYNIKI II ETAPU

NAJLEPSZYM UCZNIOM GRATULUJEMY !!!

KONKURS INFORMATYCZNY - II ETAP - PROCEDURY(11.XII.2006r.)

o godzinie 13:00 w newsach na stronie głównej organizatora - pojawi się link "KONKURS - II ETAP" - po kliknięciu uczniowie wejdą na www z testem.

zobacz zrzuty (procedury)

KONKURS INFORMATYCZNY - II ETAP (11.XII.2006r.)

11 grudnia br. odbędzie się II etap PKI dla szkół podstawowych. O godzinie 13:00 uczniowie logują się na specjalną platformę konkursu (zobacz niżej). W miejscu użytkownik - wprowadzają swój NR PESEL. Dalsze szczegóły (czas trwania, hasło weryfikujące, inne) znajdziesz na karcie konkursowej. Prosimy nauczycieli, aby w środowisku SO był zainstalowany program Java Script, gdyż jest to podstawowym warunkiem prawidłowego działania platformy z testem. pobierz plik Java Script i zainstaluj. Następnie sprawdź czy działa platforma - kliknij TUTAJ

zobacz więcej

6.XII.06 - MIKOŁAJKI

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie
Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie,
razem wspomnicie dawne czasy,
popróbujecie Świąteczne frykasy,
potem odleci i skryje Go mrok,
lecz Ty się nie martw - wróci za rok.
Dziasiaj są Mikołajki. Do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj w asyście Aniołków...ale tuż za nimi skrada się niedobry "diabełek". Każdy uczeń i nauczyciele w szkole dostają dziś pyszne słodycze:)

Świąteczna gra

30.XI.06 - DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

30 listopada br. Samorząd Uczniowski zorganizował dla całej szkoły dyskotekę andrzejkową. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na realizację przedsięwzięć i zadań Samorządu Szkolnego.

28.XI.06 - Sparing sportowy - tenis stołowy

Uczniowie, którzy są najwyżej sklasyfikowani w turnieju TOP 12 (4 chłopaków i 4 dziewczyny) wzięli udział w towarzyskim turnieju tenisa stołowego, który odbył się w Gimnazjum w Pietrzykowicach. Wynik: 11:5 dla gospodarzy. Warto dodać, że wśród zawodników Gim. Pietrzykowice jest Artur Białek - uczeń klasy II, sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce najlepszych tenisistów w Polsce. W styczniu planujemy rewanż w Wieprzu.

zobacz film

KONKURSY, OLIMPIADY

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w licznych konkursach i odnoszą w nich sukcesy:-)
I miejsce na Powiatowym Festiwalu Piosenki Turystycznej.
Zakwalifikowanie się uczniów do kolejnego etapu olimpiad przedmiotowych.
Wszystkim składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz więcej

APEL Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI(10.XI.2006)

10 listopada 2006 r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział uroczystym apelu z okazji Świeta Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę
Po apelu - opiekun SU Pani Natalia Rachwalik, przestawiła nowy skład samorządu.

zobacz film

WYBORY NA PRZEWODNICZĄCEGO SU - ZAKOŃCZONE(8.XI.2006)

8 listopada 2006 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyborach Samorządu Uczniowskiego.
Nowy skład SU:
Aleksandra Jakubiec IIIA - przewodnicząca Bartłomiej Furgała IIB, Ewelina Mrowiec IIA, Marcin Matlak IA, Paulina Justka IB, Joanna Jasiewicz IIIB, Nowym opiekunem SU w roku szkolnym 2006/2007 została wybrana pani lic. Edyta Mrózek

zobacz więcej

skład

DEBATA WYBORCZA SU (7.XI.2006)

We wtorek 7 listopada 2006 roku, odbyła sie debata wyborcza kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Społeczność uczniowska miała niepowtarzalną możliwość publicznej konfrontacji z kandydatami. Zresztą sam zobacz :-)

zobacz film

RAMBIT SPORTOWO - PRZEDMIOTOWY (24.X.2006)

We wtorek 25 października 2006 roku, w sali Domu Ludowego w Wieprzu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji Rambitu sportowo - przedmiotowego o puchar Dyrektora Szkoły. Koordynatorem tegorocznej edycji była pani mgr Magdalena Szczotka. Po zaciętych zmaganiach Jury przyznało Puchar Dyrektora klasie IIa. GRATULUJEMY.

zobacz film

PASOWANIE NA UCZNIA GIMNAZJUM (03.X.2006)

W dniu 3 września br. młodzież klas pierwszych wzięła udział w uroczystości pasowania na ucznia. W uroczystości oprócz rodziców i nauczycieli wziął udział Wójt Gminy Pan Aleksander Kaletka. Po części oficjalnej młodzież przystapiła do ślubowania. ZOBACZ FILM

RAJD EKOLOGICZNY "CZYSTE GÓRY" - VIII EDYCJA (30.IX.2006)

W dniu 30 września br. młodzież naszego gimnazjum wzięła udział w VIII edycji Jesiennego Zlotu Turystyczno Ekologicznego: „Czyste Góry – Międzybrodzie Bialskie 2006”. Była to już szesnasta edycja imprezy, której organizatorem był Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu. Nasza koleżanka z klasy pierwszej Katarzyna Jagosz zajęła III miejsce w konkursie ekologicznym. ZOBACZ FILM

czytaj więcej

Wolontariusze z Radomia realizuja projekty edukacyjne w Wieprzu

W tegoroczne wakacje pan dyrektor oraz pani Małgorzata Krzuś koordynowali pracą studentów - wolontariuszy z Radomia. Celem projektów było zagospodarowanie czasu wolnego dla miejscowych dzieci i młodzieży. Od września studenci wciąż realizują swoje pomysły podczas organizowanych w naszej szkole zajęć o tematyce profilaktyczno - wychowawczej oraz wybranych zajęć lekcyjnych.

zobacz więcej

Dożynki Gminne w Wieprzu

W dniu 10 września br. odbyły sie w Wieprzu Gminne Dożynki. Tradycyjnie po uroczystej mszy świętej, przedstawiciele sołectw przyjechali pod amfiteatr w Wieprzu. W części oficjalnej wystąpił gospodarz imprezy - Wójt Gminy Radziechowy - Wieprz. Bogatą część artystyczną uświetniły przyśpiewki Pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz liczne grupy dzieci i młodzieży z miejscowego przedszkola, podstawówki i gimnazjum.

zobacz więcej

ZAPISY NA MATERIAŁ FILMOWY VCD - projekt językowy Comeniusa

Trwają zapisy na pakiet 4 płyt VCD z realizacji projektu językowego Sokrates Comenius w naszym kraju.

zobacz więcej

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH - wycieczki klasowe - rajd integracyjny "Na Matyskę"

W dniu 5 września br. uczniowie klas pierwszych integrowali się pod krzyżem na Matysce. Uczniowie klas drugich zwiedzały fortyfikacje z okresu II wojny w Węgierskiej Górce, zaś klasy trzecie pojechały na górę Żar. Trzecioklasiści wzięli udział w zajęciach poglądowych z fizyki i techniki. We wszystkich działaniach wspierali nas studenci - wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Radomiu.W dniu 6 września br. nasza szkoła realizowała program profilaktyki "Bądźmy wrażliwi na innych". Odbyło się wiele ciekawych prelekcji skr. filmów zob. wyżej W dniu 9 września młodzież gimnazjalna zrzeszona w Szkolnym Klubie Wolontariatu - wzięła udział w V Rajdzie na Matyskę "Razem Raźniej" - Memoriał Szczepana :-)

zobacz więcej

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2006/2007

Inauguracja nowego roku szkolnego 2006/2007 odbyła się W dniu 4 września br o godzinie 9:15. Tradycyjnie o godzinie 8:00 młodziez i nauczyciele wzięła aktywny udział we mszy świętej w Kościele Parafialnym w Wieprzu. Po mszy pan dyrektor Wiesław Jakubiec "pierwszym dzwonkiem" rozpoczął w naszej placówce nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok był rokiem udanym, pełnym nowych odkryć i obfitym w sukcesy.

czytaj więcej