Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Uczniowie
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
Szkoła
Copyright ©
Gimnazjum Publiczne nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06
gimnazjum@konto.pl


ARCHIWUM 2009/2010

MIKOŁAJKI W KLASIE II A

Mikołajki kojarzą się nam nie tylko ze św. Mikołajem, ale także z prezentami. Nie wszyscy uczniowie w tym roku szkolnym zasłużyli na wymarzone prezenty. Św. Mikołaj przychodzi do tych dzieci, które wiedzą, że miłość i przebaczanie drugiemu człowiekowi jest najwyższą wartością. Miłe wspomnienia pozostaną w pamięci uczniów klasy IIa, gdy wszyscy starali się pokazać sobie wzajemnie, czym jest szacunek i prawdziwa przyjaźń. Każdy uczeń z uśmiechem na twarzy przyjmował upominek i z uśmiechem obdarowywał prezentem swojego kolegę. Nie zabrakło wspaniałej zabawy, żartów oraz graficznych prac związanych z tym świętem. Owe prace zostały wręczone rodzicom uczniów klasy IIa. Przyjęli je z uśmiechem na twarzy, oraz ze wzruszeniem...

| Zobacz zdjęcia |


ZEBRANIE WYWIADOWCZE - 3.12.2009 r.

W dniu 3 grudnia 2009 r. o godzinie 17:00 odbędą się wywiadówki dla rodziców uczniów Gimnazjum Publicznego w Wieprzu. Spotkanie ogólne z dyrektorem szkoły i panią pedagog - sala nr 4.

Spotaknie rodziców z wychowawcami klas:
Klasa Ia - mgr Teresa Biela; sala nr 14
Klasa Ib - mgr Jolanta Kuś; sala nr 4
Klasa II a - mgr Alina Jakubiec; sala nr 2
Klasa II b - mgr Agnieszka Piątek; sala nr 9
Klasa III a - mgr Małgorzata Krzuś; sala nr 11
Klasa III b - dr Przemysław Dyrlaga; sala nr 5
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

REKOLEKCJE ADWENTOWE (30.XI.2009 r. - 2.XII.2009 r.)

W dniach od 30 listopada 2009 r. do 2 grudnia 2009 r. odbyły się rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadził Ojciec Teofil Górny, kapłan - misjonarz pracujący przez wiele lat w Brazylii.
Adwent to aktywne oczekiwanie, które ma na celu zauważenie Boga działającego w historii i naszej codzienności. W tej sztuce bycia pokornym, w dążeniu do świętości, w nieustannym wysiłku dorastania do miana ucznia Jezusa, niezwykle ważną rolę odgrywa sakrament pokuty i pojednania. Pamiętajmy: upadać jest rzeczą ludzką; powstawać rzeczą boską; ale trwać w upadku - rzeczą szatańską.
Kochać to znaczy powstawać...
I pamiętaj, że już jutro (jak mówi bohater jednego z filmów Machulskiego) jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia.
Już jutro...

| Zobacz zdjęcia |

| Zobacz film |


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - WYNIKI I ETAPU POWIATOWEJ OLIMPIADY

Do II etapu powiatowej olimpiady z matematyki zakwalifikował się:
*Jakub Ryżka - kl. IIIa; - opiekun: mgr Jolanta Kuś


Do II etapu powiatowej olimpiady z historii zakwalifikowała się:
*Magdalena Gałuszka - kl. IIIa; - opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

Do II etapu powiatowej olimpiady z geografii zakwalifikowali się następujący uczniowie:
*Jakub Ryżka - kl. IIIa; *Mateusz Bąk - kl. IIIb; - opiekun: mgr Tomasz Juraszek


Do II etapu powiatowej olimpiady z języka polskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
*Edyta Sołtysek - kl. IIIa; *Magdalena Gałuszka - kl. IIIa; *Karolina Skrzypek - kl. II b - opiekun: mgr Teresa Biela
*Magdalena Stolarczyk - kl. IIIb; *Mateusz Bąk - kl. IIIb - opiekun: mgr Natalia Rachwalik

| Zobacz więcej |

UWAGA - Wirus AH1/N1 nadal groźny.

Świńska grypa (the pig flu, swine influenza) jest chorobą wywołaną wirusem grypy typu A (H1N1), występującym wśród świń domowych i innych zwierząt z rodziny świniowatych. Generalnie, wirus ten nie powinien mieć możliwości rozpowszechniania się wśród ludzi, jednak dzięki jego zdolnościom do mutacji, nastąpiło już blisko 2000 zarażeń, a na świecie istnieje zagrożenie pandemią świńskiej grypy. Objawy świńskiej grypy są łudząco podobne do objawów zwykłej, ludzkiej grypy: gorączka, kaszel, bół gardła, ból głowy, bóle mięśni, dreszcze i uczucie ogólnego rozbicia. Może wystąpić także biegunka oraz wymioty. Świńska grypa rozprzestrzenia się drogą kropelkową, przez kontakt z chorym człowiekiem lub chorym zwierzęciem. Wirus może przenosić się ze zwierzęcia na zwierzę, ze zwierzęcia na człowieka, z człowieka na człowieka oraz z człowieka na zwierzę. Nie można zarazić się tą chorobą jedząc wieprzowinę, tym bardziej jeśli jest ona prawidłowo przyrządzona oraz poddana obróbce termicznej. Osoba zarażona jest w stanie zarażać kolejne osoby nawet na jeden dzień przed wystąpieniem pierwszych objawów, tzn. jeszcze zanim zorientuje się, że sama jest chora.

| Zobacz więcej |

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2009 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji uczczenia 91 Rocznicy Święta Niepodległości. Akademię przygotowali uczniowie klas drugich pod kierownictwem mgr Aliny Jakubiec. W przygotowaniu akademii, pomoc okazała pani mgr Natalia Rachwalik.

| Zobacz więcej |

Powiatowy Konkurs Informatyczno - Językowy "IKAR" - WYNIKI I ETAPU

Przedstawiamy wyniki I etapu Powiatowego Konkursu Informatyczno-Językowego "Ikar".
Powiatowa Komisja zwraca się z prośbą do nauczycieli-opiekunów o dokładne sprawdzenie danych. Wszelkie nieścisłości proszę przekazać na adres mail: alinajx@interia.pl
Kolejny etap konkursu [część teoretyczna z informatyki i języka angielskiego] odbędzie się 21 stycznia 2010 r.
Uczniom zakwalifikowanym do II etapu konkursu życzymy dalszych sukcesów.

| Zobacz więcej |

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-JĘZYKOWY "IKAR"

Do II etapu Powiatowego Konkursu Informatyczno-Językowego "IKAR" zakwalifikowały się uczennice:

  • Sylwia Kaleta - klasa II A;
  • Weronika Biegun - klasa III B.

Opiekunowie: mgr Alina Jakubiec, mgr Agnieszka Piątek
GRATULUJEMY!

| Zobacz więcej |

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH GIMNAZJUM (21.IX.2009r.)

W dniu 27 października 2009 roku (wtorek) o godzinie 16:00 w Domu Ludowym w Wieprzu odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Akademię przygotowali uczniowie klas pierwszych pod opieką nauczycieli: mgr Agnieszki Piątek, mgr Teresy Bieli i mgr Jolanty Kuś.

| Zobacz FILM | | Zobacz zdjęcia |

Powiatowy Konkurs Informatyczno - Językowy "IKAR" 12.X.2009 r. CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA !!!

Niniejszym informujemy, że szkolny etap POWIATOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNO - JĘZYKOWEGO IKAR, odbędzie się zgodnie z regulaminem w dniu 29 października 2009 r. (czwartek) Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres mailowy:
Dla szkół podstawowych: gimnazjum@konto.pl
Dla szkół gimnazjalnych: dyrekcja@lomilowka.pl
Informujemy, że w br. głównym organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu BESKIDY we współpracy z Gimnazjum Publicznym nr2 w Wieprzu i ZSO im. Marii Konopnickiej w Milówce. Instytucją współfinansującą tegoroczną edycję jest Żywiecka Fundacja Rozwoju. Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie konkursu, który we wrześniu został przesłany do organów prowadzących szkoły. Regulamin można też pobrać z naszej strony.
Organizatorzy proszą o sprawdzenie danych na liscie szkół. W razie pomyłki - prosimy o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny (0338675906). DZIĘKUJEMY. | Zobacz szkoły zgłoszone do konkursu | | Zadania z I etapu - zobaczysz po 28.X.br.| |Czytaj regulamin IKARA

WARSZTATY KULTUROWO - HISTORYCZNE POLSKO-UKRAIŃSKIEJ WYMIANY MŁODZIEŻY - ZAKOŃCZONE :-)

W dniach 28.IX - 8.X.2009 r. co szósty uczeń naszej szkoły wziął udział w warsztatach historyczno-kulturowych, które dzięki współpracy z Narodowym Centrum Kultury w Warszawie - nasza szkoła zrealizowała na Ukrainie.
Nasi uczniowie, nauczyciele, wolontariusze i kierowcy spisali się na medal... ten złoty oczywiście :-) W środę 14.X.br uczestnicy projektu zaprezentują na forum szkoły efekty prawie 10 dniowych zajęć edukacyjnch z naszym ukraińskim partnerem. | Jednocześnie informujemy, że spotkanie podsumowujące dla rodziców uczniów biorących udział w w/w warsztatach (w tym rozliczenie) odbędzie się w poniedziałek 19.X o godz. 17:00 sala nr2. |

| Zobacz wybrane zdjęcia z tej części projektu |
| Zobacz więcej |

ZAPROSZENIE NA OBCHODY 10-LECIA NASZEGO GIMNAZJUM (20.IX.2009r.)

Właśnie mija 10 lat od chwili utworzenia w Polsce nowej sieci szkół. w 1999 r. na terenie naszej gminy powstały trzy zupełnie nowe placowki oświatowe: Gimnazjum w Radziechowach, Wieprzu i Juszczynie. 10 lat funkcjonowania szkoły to doskonała okazja, aby podsumować ten okres, podzielić się bogatym doświadczeniem oraz spojrzeć w przyszłość. Gimnazjum w Wieprzu to szkoła świetnie zarządzana a zatrudnieni w niej nauczyciele i personel techniczno - administracyjny to zespół znakomitych fachowców. Nasi uczniowie wielokrotnie udowodnili, że przychodzą do niej nie tylko z obowiązku zdobywania wiedzy i nowych umiejętności ale z naturalnej potrzeby zaspokajania wzajemnych więzi, rozwijania swoich zainteresowań, pasji...
26 września br. o godzinie 9:00 w kościele parafialnym w Wieprzu - spotkamy się, aby podziękować Panu Bogu za udane, bezpieczne i pełne sukcesów dziesięciolecie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bardzo uroczystej oraz niezwykłej (...) mszy świętej wszystkich naszych absolwentów, rodziców oraz przyjaciół i sympatyków naszej drogiej jubilatki. Po niej zapraszamy do wzięcia udziału w dalszych obchodach, które odbędą się na terenie naszej placówki. Zachęcamy też do nabycia publikacji pt.: "Pierwsze dziesięciolecie" 128 str.(30 zł), w której obok bardzo interesującego tekstu, znajdziecie Panstwo kilkadziesiąt kolorowych zdjęć oraz prawie 5 godzin filmu. DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ!

| Zobacz zdjęcia | Zaproszenie

WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO PIENIN I TATR - 2-4.09.2009 r.

W dniach 2-4.09.2009 r. uczniowie klas drugich z naszego gimnazjum pojechali na wycieczkę klasową w Pieniny i Tatry. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie, czyli panie: mgr Alina Jakubiec i mgr Agnieszka Piątek. Kierownikiem wycieczki był pan dyrektor Wiesław Jakubiec, a jednym z opiekunów pani Barbara Piątek-Matlas. Dnia 2.09.2009 r. uczestnicy zgromadzili się o godz. 6:30 przed Domem Ludowym w Wieprzu, skąd wyruszyli do celu. Podczas jazdy pan przewodnik (mgr Maciej Gibas) opowiadał różne ciekawostki. Następnie uczniowie udali się na spacer wąwozem Homole, gdzie widzieli wspaniałe skały. Uczestnicy doszli aż na Dubantowską Polankę, zobaczyli tam ogromne kamienne księgi – według opowiadań najstarszych spośród miejscowej ludności, zapisane są w nich wszystkie losy ludzkie. Jest to zaszyfrowane pismo, którego nikt dotąd nie dał rady odczytać. Udało się to dopiero pewnemu staremu popowi z Wielkiego Lipnika na Słowacji, ale Pan Bóg nie chcąc, by ludzie poznali koleje swojego przyszłego życia, odebrał mu mowę. Po udanych warsztatach uczniowie udali się do pensjonatu „Szczepaniakówka”, gdzie zakwaterowali się i zjedli obiadokolację. O godz. 19:30 odbył się „pogodny wieczorek”, podczas którego grupy przedstawiały różne śmieszne skecze. Drugiego dnia 3-09-2009 r. uczniowie poznali historię zamku w Niedzicy, gdzie kręcone były niektóre sceny do filmu „Janosik - prawdziwa historia”, „Wakacje z duchami”. Zwiedzanie, rozpoczęło się od lochów, gdzie można było zakuć się w dyby oraz obejrzeć niektóre z narzędzi tortur, a zakończyło się na wspaniałych tarasach widokowych. Zainteresowaniem cieszyła się studnia, z którą związana jest legenda o Brunhildzie, bowiem to tam wpadła podczas kłótni z mężem. Następnie uczestnicy zobaczyli zaporę wodną, spacerowali po wale, zapoznali się z zasadami funkcjonowania elektrowni, która powstała mimo protestów ekologów. Około godziny 15:00 grupa chętnych uczniów wybrała się na rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, natomiast pozostali uczniowie grali w piłkę plażową oraz ćwiczyli na siłowni. Po obiadokolacji odbyły się zajęcia z plastyki, na których projektowano pocztówki z Pienin. Wieczorem wszyscy wspaniale bawili się na dyskotece. Ostatniego dnia uczniowie pojechali do Zakopanego. Zobaczyli skocznię narciarską, Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie obejrzeli film na temat fauny i flory Tatr. Następnie udali się na Krupówki, tutaj mogli sobie kupić śliczne pamiątki. Na zakończenie pomodlili się o potrzebne łaski w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Do Wieprza wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Było SUPER! |

| Zobacz zdjęcia |

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO NADLEŚNICTWA WĘGIERSKA-GÓRKA.

Dnia 2 września 2009 roku pod opieką: mgr Teresy Bieli, mgr Jolanty Kuś, mgr Małgorzaty Zawady, mgr Natalii Rachwalik i lic. Gabrieli Kozioł klasy I a i I b były na wycieczce w Nadleśnictwie Węgierska – Górka. Uczniowie wzięli udział w lekcji z ekologii dotyczącej hodowli oraz ochrony lasu. Przeszli również ścieżkę dydaktyczną, na której mogli poznać różne rodzaje drzew rosnących nie tylko w naszym regionie. Wyjazd dostarczył gimnazjalistom wielu nowych wiadomości, które mogą wykorzystać na lekcjach biologii.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010.

W dniu 1 września 2009 r. w Gimnazjum nr2 w Wieprzu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010. Uczniowie klas drugich pod kierownictwem nauczycieli: mgr Aliny Jakubiec i mgr Agnieszki Piatek, przygotowali akademię z okazji 64 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Dyrektor szkoły mgr Wiesław Jakubiec życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom sukcesów w pracy dydaktyczno-pedagogicznej.

| Zobacz więcej |

WARSZTATY KULTUROWO - HISTORYCZNE POLSKO-UKRAIŃSKIEJ WYMIANY MLODZIEŻY-koordynator: mgr W.Jakubiec; 28.IX.2009 do 8.X.2009 r.

W dniach 28.IX - 8.X.2009 r. 18 uczniów z naszej szkoły oraz 2 z zaprzyjaźnionych placówek wraz z nauczycielami, weźmie udział w | historyczno-kulturowej przygodzie edukacyjnej, | która odbędzie się u naszych wschodnich przyjaciół z Ukrainy. Głównym celem projektu jest bliższe poznanie historii narodu, kultury lokalnej oraz języka sąsiada na terenie m.in. Kamieńca Podolskiego, Chocimia, Bakoty, Krzemieńca oraz Lwowa w ramach II-giej części Polsko - Ukraińskiej wymiany Młodzieży - projektu współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie. Całkowity koszt projektu: 27 tys. zł. Pozyskane przez dyrektora dofinansowanie NCK to kwota: 22 tys. zł. Pozostałe 5 tys. zł. pokryją uczestnicy oraz sponsorzy.
Nasi uczniowie będą w pierwszej kolejności rekrutowani spośród tych, którzy brali aktywny udział w pierwszej części warsztatów (maj 2009). W drugiej kolejności na udział w warsztatach mogą się starać pozostali uczniowie (zwłaszcza z nowo utworzonych klas pierwszych), którzy w terminie do 7.IX zgłoszą chęć wzięcia udziału u wychowawcy lub dyrektora szkoły. | Jednocześnie informujemy, że spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów pragnących wziąć udział w w/w warsztatach odbędzie się w poniedziałek 7.IX o godz. 17:00 sala nr2. oraz 24.IX.2009 (CZWARTEK) godz.17:00 sala nr4. |
|Plan warsztatów na Ukrainie|

| Zobacz zdjęcia polskiej cz.projektu |

Konferencja Plenarna oraz Nadzwyczajna - Rady Pedagogicznej Gimnazjum (25.VIII.2009)

W dniu 27 sierpnia br (czwartek) o godzinie 9:00 odbędzie się pierwsza część plenarnego posiedzenia Rady Pedagogicznej.
W piątek o godzinie 8:30 odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie RP, na które zaproszono przedstawicieli organu prowadzącego szkołę /Grzegorza Figurę, Jadwigę Górną, Elżbietę Kosiec, Mariana Motyke/, nadzoru pedagogicznego KO w Katowicach /Jadwigę Dybał/, przedstawiciela związku zawodowego nauczycieli /Jadwigę Miniewicz/ oraz innych gości /Piotra Pielę/.
Rozpoczęcie roku szkolego 2009/2010 odbędzie się 1 wrzesnia br (wtorek) po mszy św. przed budynkiem gimnazjum. Listy uczniów klas pierwszych zostaną podane do wiadomości do dnia 31 sierpnia br.

RODZICÓW ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WYWIADOWCZO - INFORMACYJNE ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ NOWEGO ROKU SZKOLNEGO /OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA/ SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 7.IX O GODZ. 17:30 SALA NR4.

WAKACJE Z POMYSŁEM 2009 - Program "World Teach" (20.VI. - 15.VIII.2009r.)

Z pierwszym dniem wakacji (23 czerwca 2009 r.) na terenie naszej szkoły rozpoczęła się akcja pod nazwą "Wakacje z pomysłem 2009". W pierwszym tygodniu nasza szkoła we współprzcy z Centrum Wolontariatu BESKIDY organizuje 3 dniowy obóz wędrowny w Zakopanem. Weźmie w nim udział 34 dzieci. Od 29 czerwca br. na terenie gimnazjum będą prowadzone zajęcia "Angielski na wesoło". Zajęcia prowadzi student-wolontariusz z Uniwersytetu Harvarda USA: Chi Zhang. Zajęcia będą prowadzone w 3-4 grupach wiekowych w godz 9 - 13 przez siedem tygodni. Ponadto dyrektor informuje, że dzieci, młodzież podczas zajęć może liczyć na ciepłe i zimne napoje. WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! |Inwałd| |Zakopane| |Zajęcia w sali| |Zajęcia z ICT| |Przerwa| |Zajęcia plener|

Czytaj więcej

Sukces naszych podopiecznych w Radziechowach 20.VI.2009 r.

W sobotę 20.VI.2009 r. podczas V Festynu Ekologicznego w Radziechowach nasi uczniowie"
Anna Rypień, Katarzyna Jagosz, Kamila Dudek, Sylwia Krzus, Klaudia Migała, Aneta Misiarz, Paulina Binda, Anna Szeląg, Paulina Witas, Weronika Biegun, Klaudia Salawa, Łukasz Kosiec, Michał Wojciuch, Nikodem Kosiec
są twórcami kolejnego sukcesu! Uczniowie przygotowani byli przez: p. Kingę Polak, p. Małgorzatę Krzuś oraz rodziców. Ponadto na festynie obecni byli: p. Tomasz Juraszek i dyr. Wiesław Jakubiec
Piekną imprezę zorganizował UG Radziechowy-Wieprz, ZS im. ks.prał.St.Gawlika w Radziechowach wraz z Młodzieżową Radą Gminy, która w tym roku kończy swoją pierwsza kadencję (we wrześniu czekają nas WYBORY!!!) Pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Wieprzu.
Tytuł najpiękniejszej pary w Gminie Radziechowy-Wieprz zajęli nasi uczniowie:
Miss Gminy Radziechowy-Wieprz: Klaudia Salawa
Mister Gminy Radziechowy-Wieprz: Nikodem Kosiec.
Ww uczniowie przygotowani byli przez mgr Alinę Jakubiec
Serdecznie gratulujemy!!!

| Zobacz kilka fotek |

15 czerwca 2009r. CKE ogłosiła oficjalne wyniki egzaminu gimnazjalnego: NASZA SZKOŁA KOLEJNY ROK - JEST W GRONIE NAJLEPSZYCH!

Część humanistyczna /średnia/: Kraj – 31,87 | Województwo Śląskie – 31,98 | Miasto Bielsko – 33,51 | Powiat Żywiecki – 32,06 Gimnazjum Publiczne nr2 w Wieprzu – 33,68 !
Część matematyczno – przyrodnicza /średnia/: Kraj – 26,03 | Województwo śląskie – 25,84 | Miasto Bielsko – 28,52 | Powiat – 26,18 Gimnazjum Publiczne nr2 w Wieprzu – 27,15 !
Część językowa - angielski /średnia/: Kraj – 30,63 | Województwo śląskie – 31,06 | Powiat żywiecki – 29,38 | Gimnazjum Publiczne nr2 w Wieprzu – 31,89 !

KOLEJNA REFORMA OŚWIATY - 10 czerwca 2009.

Od 1 września 2009 r. czeka nas mnóstwo zmian organizacyjnych. Czy wiesz w jaki sposób będą one wprowadzane w swojej szkole? Czy znasz zmienione prawo oświatowe, które nakłada na szkoły obowiązek wprowadzenia zmian od 1 września 2009?
(Ustawa z 19 marca 2009 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw?) WARTO SIĘ ZAPOZNAĆ - zachęcam do zobaczenia prezentacji - Wiesław Jakubiec.

| Zobacz koniecznie |

1 | 2 | 3 |
Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Inne
ArchiwumCopyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | ADMIN. STRONY: Alina i Wiesław Jakubiec, ADMIN. FILMÓW: Wiesław Jakubiec