WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | WYNIKI EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH | KONSULTACJE DLA RODZICÓW |
KALENDARZ | REKRUTACJA 2016/2017 |
Certyfikat UNESCO
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Dla uczniów
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
KONTAKT DO SZKOŁY
Copyright ©
Szkoła Podstawowa
im. Jana Klicha w Wieprzu
34-382 Bystra
ul. Szkolna 800
Tel/Fax. +48 33 867-59-12
SEKRETARIAT: spwieprz@poczta.onet.pl
ADMIN. STRONY:
Alina Jakubiec

OGŁOSZENIE WYNIKÓW ZAPYTANIA OFERTOWEGO.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW ZAPYTANIA OFERTOWEGO.
Dotyczy: Postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego nr 2/2018 z dnia 20 lipca 2018 roku – modernizacja dachu w części oznaczonej „segment B” budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu.
I. ZAMAWIAJĄCY.
Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu.
ul. Szkolna 800, 34-382 Bystra
II. ZŁOŻONE OFERTY.
W odpowiedzi na zapytanie ofertowe wpłynęły 3 oferty na modernizację dachu w części oznaczonej „segment B” budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu:
F.H.U.R. „MAGDALENKA” – Buława Magdalena
34-350 Węgierska Górka, oś. XX-lecia II RP
2. Usługi Ogólnobudowlane – Marek Stasica
34-382 Wieprz, ul. Górska 6
3. PORTAL S. C. Dagmara Malmon-Lech, Paweł Lech
43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 65
III. OCENA.
Po przeprowadzeniu analizy ofert uznano, że wszystkie spełniającą kryteria formalne i wybrano ofertę zgodnie z pkt. 6 zapytania ofertowego:
PORTAL S. C. Dagmara Malmon-Lech, Paweł Lech
43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 65
Cena oferty brutto: 126 662,69 PLN (słownie zł: sto dwadzieścia sześć tysięcy sześćset sześćdziesiąt dwa 69/100).
| Ogłoszenie wyników zapytania ofertowego |
| Zapytanie ofertowe nr 2/2018 |

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

W dniu 22 czerwca 2018 r. po mszy św., w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Serca NMP w Wieprzu, odbędzie się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie klas trzecich zaprezentują program artystyczny (pod kierunkiem wychowawców klas: mgr Teresy Bieli i mgr Jolanty Kuś). Po programie artystycznym zostaną wręczone nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców uczniów klas trzecich. Po akademii uczniowie spotkają się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych, gdzie otrzymają świadectwa ukończenia danej klasy.

Biblioteka - zwroty podręczników i książek.

Książki i podręczniki należy zwrócić do bibliotek szkolnych do dnia
15 czerwca 2018 r. (piątek).

Od 19 czerwca 2018 r. (wtorek) biblioteki wypożyczają książki na wakacje.

Realizacja programu "Trzymaj Formę".

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyła się 12 edycja programu „Trzymaj Formę” koordynowana od 12 lat przez panią mgr Jolantę Kuś. Uczniowie w tym dniu uczyli się poprzez wspaniałą zabawę. Prezentowali zabawy, tańce, ciekawostki wszystkich krajów, które graniczą z Polską. Przygotowali regionalne ich dania, opracowali zdrowy jadłospis oraz w rywalizacji sportowej hartowali swoje ciało. Tak zorganizowane zajęcia rozbudzają w uczniach kreatywność, oryginalność i szacunek dla innych kultur.
| ZOBACZ ZDJĘCIA |

Gminny Konkurs Wokalno-Taneczny - MusicPlay-Show'2018 - Koncert Laureatów.

W dniu 11 maja 2018 r. o godz. 14:00 w Szkole Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu gminna komisja w składzie: przewodnicząca: mgr Bogusława Dziergas, członkowie: mgr Agnieszka Biegun, mgr Anna Tomiak, dokonała oceny utworów w kategoriach (wokalnej, tanecznej) zgodnie z regulaminem Gminnego Konkursu Wokalno – Tanecznego (etap międzyszkolny). Przy ocenie brano pod uwagę:
• kategoria I – poprawne wykonanie utworu pod względem wokalnym, rytmiki, doboru stroju.
• kategoria II – taniec, dobór stroju, ogólne wrażenia.
W XVIII edycji konkursu - w etapie międzyszkolnym wystąpiło: 115 uczniów ze szkół podstawowych (Bystrej, Brzuśnika, Juszczyny, Wieprza, Radziechów, Przybędzy) i gimnazjów (Wieprza, Radziechów). W Koncercie Laureatów wzięło udział 43 uczniów.
Koncert Laureatów odbył się w dniu 25 maja 2018 r. o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu. W koncercie udział wzięli:
• wójt Gminy Radziechowy-Wieprz: mgr inż. Maciej Mika;
• przedstawicielki Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radziechowach-Wieprzu: mgr Maria Byrska (Główny Księgowy GOPS), mgr Maria Skolarz;
• kierownik Gminnego Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Radziechowach Wieprzu: mgr Agnieszka Biegun;
• członek gminnej komisji konkursowej: mgr Anna Tomiak;
• dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu: mgr Grzegorz Ciurla;
• uczniowie - wolontariusze, rodzice laureatów konkursu.
Na Koncercie Laureatów zostały wręczone podziękowania, dyplomy i nagrody laureatom konkursu oraz ich opiekunom, a także patronom konkursu. Koordynator: mgr Alina Jakubiec.
| ZDJĘCIA 1 | | ZDJĘCIA 2 | | ZDJĘCIA 3 |
| FILM | | ZOBACZ WIĘCEJ |

Klauzula informacyjna RODO.

Gminny Konkurs Wokalno-Taneczny - MusicPlay-Show'2018.

W dniu 11 maja 2018 r. odbędzie się XVIII edycja międzyszkolnego Gminnego Konkursu Wokalno-Tanecznego MusicPlay-Show. Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu o godz. 11:00.
Koncert Laureatów odbędzie się 25 maja 2018 r., o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu. Konkurs jest organizowany pod patronatem Urzędu Gminy Radziechowy-Wieprz oraz Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Radziechowach-Wieprzu. Koordynator: mgr Alina Jakubiec.
| ZOBACZ WIĘCEJ |

Narodowe Święto Konstytucji - 3 Maja.

W dniu 30 kwietnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie z klas II a, II b przypomnieli wszystkim krótką historię tego wyjątkowego dla nas Polaków wydarzenia. Wspólne odśpiewanie Hymnu Polski, Roty oraz wysłuchanie pieśni trzeciomajowych sprawiło, że wszyscy z nutą patriotyzmu, doceniliśmy wartość tego święta. Wszyscy uczniowie dla uczczenia święta Konstytucji 3 Maja przyszli do szkoły w strojach galowych. Duże wyrazy uznania należą się uczniom, którzy włożyli wiele pracy w dbałość o wysoki poziom artystyczny prezentowanego programu. Widzom szczególnie spodobało się piękne wykonanie przez Annę Pudę z kl. II b pieśni patriotycznej „Jest taki kraj”. Organizacja akademii: mgr Magdalena Szczotka, mgr Barbara Piątek-Matlas, mgr Agnieszka Piątek – Tyc.
| ZOBACZ WIĘCEJ |

Szkolny konkurs czytelniczy pod hasłem „Zapałka na zakręcie” – K. Siesickiej. 27.04.2018 r.

W dniu 26.04.2018 r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy pod hasłem: „Zapałka na zakręcie” – K. Siesickiej. W konkursie udział wzięło 17 uczniów z klas siódmych szkoły podstawowej oraz drugich i trzecich klas gimnazjum. W konkursie można było uzyskać maksymalnie 26 punktów. Komisja w składzie: mgr Alina Jakubiec i mgr Anna Micherda, oceniła wszystkie prace zgodnie z regulaminem konkursu. Wyniki:
I miejsce: Weronika Gołek – klasa 3b (23 pkt);
II miejsce: Magdalena Dobija – klasa 2a (22 pkt);
III miejsce: Paulina Kaduk – klasa 2a (21 pkt).

Organizacja konkursu: mgr Alina Jakubiec, mgr Anna Micherda, mgr Teresa Biela, mgr Izabela Knapek, mgr Jolanta Brandys.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. 23.04.2018 r.

23 kwietnia br. przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, jest to święto obchodzone w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Święto narodziło się w Katalonii, a jego data 23 kwietnia jest symboliczna dla literatury światowej. W ten dzień zmarli wybitni poeci Miguel de Cervantes, William Szekspir oraz Inca Garcilaso de la Vega. Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich jest organizowany przez UNESCO, po raz pierwszy obchodzono to święto w 1995 roku. W naszej szkole w dniu 26 kwietnia br. odbędzie się szkolny konkurs czytelniczy pod hasłem: „Zapałka na zakręcie” – Krystyny Siesickiej. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
| ZOBACZ WIĘCEJ |

XXVII Gminny Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz.

07.04.2018 r. w Szkole Podstawowej w Wieprzu po raz kolejny odbył się XXVII Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy Wieprz, w kategorii Szkół Podstawowych i Gimnazjów oraz Open. Łącznie wzięło udział aż 62 zawodników i zawodniczek. W kategorii Szkół Podstawowych wśród dziewcząt I miejsce - zajęła Staniak Oliwia, II miejsce - Gabriela Piątek, natomiast III miejsce - Wrona Katarzyna.
SP chłopcy: I miejsce - Chmielewski Marcin, II miejsce - Stopka Michał III miejsce – Adamek Szymon. W kategorii Gimnazjum - dziewczęta, najlepsze miejsca wywalczyły: I miejsce - Murańska Karolina, II miejsce - Motyka Natalia, III miejsce -Cygoń Dagmara . Wśród chłopców w kat. Gimnazja: I miejsce - Cudek Seweryn, II miejsce - Oskar Gancarczyk, miejsce III - Kępka Dawid.
Wsród graczy w kategorii Open: I miejsce – Mika Tomasz, II miejsce - Noga Bogdan, III miejsce – Żurek Monika.
Zwycięzcom gratulujemy sponsorom dziękujemy i serdecznie zapraszamy za rok na XXVIII edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Radziechowy-Wieprz. Natomiast wśród Szkół Podstawowych najlepsza okazała się: ZSP Bystra. A wsród Gimnazjów: Gim. w Wieprzu.

Egazmin gimnazjalny (18-20.04.2018 r.)

Egzamin gimnazjalny odbędzie się w dniach 18 - 20 kwietnia 2018 r.
HARMONOGRAM:
1. Część humanistyczna – 18 kwietnia 2018 r. (środa).
- Z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 9:00.
- Z zakresu języka polskiego – godz. 11:00.
2. Część matematyczno-przyrodnicza – 19 kwietnia 2018 r. (czwartek).
- Z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 9:00.
- Z zakresu matematyki – godz. 11:00.
3. Język obcy nowożytny – 20 kwietnia 2018 r. (piątek).
- Na poziomie podstawowym – godz. 9:00.
- Na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00.
INSTRUKCJA DLA UCZNIA:
1. Uczeń zgłasza się na każdy zakres/poziom egzaminu w miejscu i czasie wyznaczonym przez dyrektora szkoły – ok. 8:30, listy uczniów i sal będą wywieszone na tablicy ogłoszeń.
2. O ustalonej godzinie ok. (8:35) zdający wchodzą do sali pojedynczo, według kolejności na liście i zajmują miejsca przy stolikach, których numery wylosowali. Każdy uczeń powinien mieć przy sobie dokument stwierdzający tożsamość (ważną legitymację szkolną) i okazać go, jeśli zostanie o to poproszony.
3. Na egzamin uczeń (słuchacz) przynosi ze sobą przybory do pisania tj. pióro lub długopis z czarnym tuszem/atramentem oraz – w przypadku egzaminu z zakresu matematyki – linijkę. Uczeń może mieć małą butelkę z wodą, którą w czasie rozwiązywania zadań ustawia na podłodze obok nogi stolika aby nie zniszczyć arkusza. Na egzaminie nie można korzystać z kalkulatora oraz słowników. Nie wolno także przynosić i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.
| ZOBACZ WIĘCEJ |
| ODPOWIEDZI (cz. humanistyczna, cz. matematyczno-przyrodnicza) |
| ODPOWIEDZI (cz. językowa) |

Gminny Konkurs Wokalno-Taneczny - MusicPlay-Show'2018.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Radziechowy-Wieprz do wzięcia udziału już w XVIII edycji Gminnego Konkursu Wokalno-Tanecznego MusicPlay-Show. Zgłoszenia (imię i nazwisko ucznia, klasa, repertuar, orientacyjny czas trwania utworu, imię i nazwisko opiekuna) należy przesłać na adres organizatora w terminie do 27 kwietnia 2018 roku. Etap międzyszkolny konkursu odbędzie się 11 maja 2018 r., a Koncert Laureatów 25 maja 2018 r.
Konkurs jest organizowany pod patronatem Urzędu Gminy Radziechowy-Wieprz oraz Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Radziechowach-Wieprzu. Koordynator: mgr Alina Jakubiec.
| REGULAMIN KONKURSU | | ZGŁOSZENIA | | ZOBACZ WIĘCEJ |

Akcja elektrośmieci.

Drodzy Rodzice! W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Akcji "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy". Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.
Termin Akcji: 19.03.2018 r. do 6.04.2018 r.
Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Koordynator akcji: mgr Małgorzata Krzuś.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Nie umiem być srebrnym aniołem -
ni gorejącym krzakiem -
Tyle zmartwychwstań już przeszło,
A serce mam byle jakie.
Tyle procesji z dzwonami,
tyle już Alleluja,
a moja świętość dziurawa
na ćwiartce włoska się buja.
Ks. Jan Twardowski,
Wielkanocny pacierz
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego nastroju, serdecznych spotkań z najbliższymi oraz Wesołego Alleluja życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.

Wycieczka do Bochni i Wiśnicza.

W dniu 22 marca 2018 r. 41 uczniów naszej szkoły, głównie z klas siódmych, wraz z 4 nauczycielami - opiekunami i 2 rodzicami wzięło udział w wycieczce do kopalni soli w Bochni oraz zamku w Wiśniczu. Bocheńska żupa to nieczynna zabytkowa kopalnia soli, która prowadziła eksploatację od 1251 do 1990 r. Początki kopalni sięgają jednak 1248 r., gdy odkryto tu pokłady soli kamiennej. Odkrycie to wiąże się z legendą o św. Kindze i jej pierścieniu, który wrzucony do szybu kopalni na Węgrzech, odnalazł się w Bochni. Od średniowiecza bocheńska kopalnia była przedsiębiorstwem królewskim, przynoszącym olbrzymie dochody Rzeczypospolitej. W XVII w. głębokość kopalni osiągnęła około 300 m.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zdrowe odżywianie.

W dniu 20 marca 2018 r. odbyły się warsztaty dla uczniów klas 5 ab, 6ab i 7 ab na temat: "Zasady zdrowego odżywiania". Zajęcia prowadziła mgr Sylwia Dybczak - Ostrowska, nauczyciel ZSAiO w Moszczanicy wspólnie z dwójką uczniów. Pani Sylwia w interesujący sposób omówiła piramidę zdrowia z wykorzystaniem pokazu produktów. Zapoznała z wartościami odżywczymi produktów i składników, które powinny być zawarte w diecie uczniów oraz przedstawiła 10 zasad zdrowego odżywiania. Wskazała również na właściwości odżywcze jakie posiadają kasze np. jaglana, gryczana oraz olej lniany. Organizacja spotkania: mgr Małgorzata Zawada.

Ważne!!! Rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie! Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami (w załącznikach) dotyczącymi rekrutacji do szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019.
Harmonogram rekrutacyji do klas na rok szkolny 2018/2019
Karta zapisu do klasy z poza obwodu
Karta zapisu do klasy pierwszej

Szkolny konkurs czytelniczy „Zapałka na zakręcie” – K. Siesickiej.

Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum do wzięcia udziału w szkolnym konkursie czytelniczym pod hasłem „Zapałka na zakręcie” – Krystyny Siesickiej. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych ucznia, kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, wzbogacanie i pogłębianie przeżyć estetycznych i moralnych. Konkurs odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. Nagrodami w konkursie będą książki za miejsca (1-3), wpis do dziennika uwag za uczestnictwo w konkursie oraz ocena za aktywność z języka polskiego. Organizacja: mgr Alina Jakubiec, mgr Anna Micherda. Serdecznie zapraszamy!
REGULAMIN KONKURSU

Powiatowy Konkurs Informatyczno-Językowy "IKAR".

Dwóch uczniów naszej szkoły: Natalia Motyka i Jakub Czulak (kl. 3 gim.) zakwalifikowała się do ścisłego finału Powiatowego Konkursu Informatyczno - Językowego IKAR, którego honorowym patronem jest od 15 lat Starosta Żywiecki oraz Wójtowie Gmin Powiatu Żywieckiego. Organizatorem konkursu jest Centrum Wolontariatu Beskidy.
Finał odbędzie się u współorganizatora konkursu - w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce w dniu 27 marca 2018 r. o godzinie 12.00 Warto przy tym dodać, że w etapie szkolnym tego konkursu wzięło udział 211 uczniów. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 27 z nich. Opiekun: mgr W. S. Jakubiec
REGULAMIN ZOBACZ WIĘCEJ

Konkurs czytelniczy "Mój piękny zeszyt lektur" - wyniki.

Pragniemy przedstawić wyniki szkolnego konkursu czytelniczego pod hasłem: "Mój piękny zeszyt lektur", który został zorganizowany dla uczniów klas II-IV. Komisja wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce: Emilia Dyczek (klasa II a);
I miejsce: Amelia Zyzak (klasa III b);
II miejsce: Lena Noga (klasa II b);
II miejsce: Kamila Kosiec (klasa II b);
III miejsce: Oliwia Biegun (klasa III b);
III miejsce: Milena Żur (klasa IV a).
WYRÓŻNIENIA
Klasa II b: Maja Kozubek, Karina Romowicz, Michał Howaniec, Jan Kobacik, Tymon Noga.
Klasa III b: Wiktoria Mieszczak, Oskar Markowski, Oskar Biegun, Wiktoria Wrona, Faustyna Polak.
Klasa IV a: Aleksandra Pawlus, Karolina Jasek.
Organizatorzy konkursu: mgr Anna Micherda, mgr Alina Jakubiec, mgr Agnieszka Janosz, gratulują laureatom i życzą dalszych sukcesów.

Realizacja programu „Życie z pasją” podczas ferii zimowych 2018 r.

W dniu 6 lutego 2018 r. 18 uczniów naszej szkoły z klas IV, VII, II gim. i III gim. pod opieką mgr Małgorzaty Zawady, mgr Teresy Bieli, mgr Moniki Dyrlagi i dr. Przemysława Dyrlagi uczestniczyło w wycieczce do Wieliczki i Niepołomic. W Wieliczce uczestnicy zwiedzili kopalnię soli oraz Muzeum Żup Krakowskich, mieszczące się częściowo w podziemnych komorach kopalni, a częściowo w zamku żupnym. Muzeum Żup jest jednym największych muzeów górniczych w Europie i jednym z 18 muzeów centralnych, podległych Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
| ZOBACZ WIĘCEJ |

Ferie Zimowe 2018 - Dyżury.DYŻURY W FERIE ZIMOWE => ZAPRASZAMY! ZOBACZ =>

VI Rodzinne Kolędowanie.


Rada Rodziców, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Uczniowie składają serdeczne podziękowania za wielkie zaangażowanie podczas przygotowania uroczystości oraz za czynny udział w Rodzinnym Kolędowaniu.
Dziękujemy za wielkie serce.

| ZOBACZ WIĘCEJ |

WYNIK OGŁOSZENIA PRZETARGU NA DOSTAWĘ CIEPŁA i MODERNIZACJĘ ISTNIEJĄCEJ KOTŁOWNI W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. JANA KLICHA w WIEPRZU.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu ogłasza:
1. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia - 501840 PLN.
2. Firmy, które złożyły ofertę:
Firma Handlowo-Usługowa Zdzisław Boboń, Gilowice, ul. Jaśminowa 6, 34-322 Gilowice.
3. Cena w/w oferty: 499199,04 PLN.
4. Termin wykonania zamówienia: 10.01.2018 r. - 31.12.2020 r.
Warunki płatności: przelew bankowy w terminie 14 dni od dostarczenia faktury VAT.

Rodzinne Kolędowanie - 14.01.2018 r.


Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie, które odbędzie się
14 stycznia 2018 r. od godz. 14:00
w Szkole Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu.

Zapraszają: Dyrektor, Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu.

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

„Przy wigilijnym stole
Łamiąc opłatek święty,
Pomnijcie, że dzień ten radosny
W miłości jest poczęty”
Jan Kasprowicz

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszelkiej pomyślności, radości, szczęścia oraz wspaniałej i życzliwej atmosfery świątecznej a w Nowym Roku spełnienia wszystkich pragnień i zamierzeń.
Życzenia składają: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu.

XII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR".

W XII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr" wzięła udział uczennica klasy V b, Wioletta Lach. Wioletta zdobyła 64 pkt. w kategorii Beniamin. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną. Konkurs jest organizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji i Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
Opiekun naukowy: mgr Alina Jakubiec

Bądźmy wrażliwi na innych.

„Bądźmy wrażliwi na innych” to tytuł programu, który od wielu lat jest realizowany w naszej szkole. W dniu 14 grudnia 2017 roku nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z tematyką „Czad i ogień - obudź czujność”, którą przedstawił aspirant sztabowy Marek Tetłak. Pani kapitan Irena Ruchała ze Straży Granicznej omówiła z kolei problem uzależnień zwłaszcza od narkotyków oraz na czym polega pracy Straży Granicznej.   Koordynator: mgr Jolanta Kuś.
| ZOBACZ WIĘCEJ |

Archiwum 2
Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Godzina
OUR SCHOOL
A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych projektów.

Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Archiwum
Gimnazjum w Wieprzu
WYBRANE FILMY: Nasza szkoła...:
HISZPANIA - SPOTKANIE
Z BURMISTRZEM: