KONTAKT DO SZKOŁY
Zaspół Szkół w Wieprzu

ŚWIĘTO NASZEJ SZKOŁY

W czwartek 8 maja 2014 roku o godzinie 16:30 odbędzie się w naszym gimnazjum uroczystość z okazji 15-lecia działalności placówki. Serdecznie zapraszamy naszych uczniów, absolwentów, nauczycieli, rodziców, przyjaciół naszej szkoły, Władze Gminy, przedstawicieli szkół z kraju i z zagranicy, z którymi nasze gimnazjum aktywnie współpracuje oraz innych gości do wzięcia udziału w naszym święcie.)
Z tej okazji nasza szkoła wydała piękną publikację w postaci książki pt. "Minęło kolejne pięć lat" z bardzo interesującym opisem najważniejszych wydarzeń podejmowanych przez szkołę na przestrzeni ostatnich 5 lat. Znajda tam Państwo kilka tysięcy kolorowych zdjęć, prezentacje multimedialna oraz krótki spot filmowy "Na wesoło".

Kto z Państwa chciałby wspomóc szkołę poprzez dobrowolny dar - to bardzo dziękujemy. Zebrane pieniądze pomoga nam sfinansować tę publikację, której wydanie kosztowało nas kilka tysięcy zł.
Z góry dziękujemy!
Pieniądze możne przelać na konto Rady Rodziców Gimnazjum w Wieprzu - z dopiskiem "DAR NA SZKOŁĘ"
Rada Rodziców - Bank Spółdzielczy Radziechowy - Wieprz

© Zespół Szkół w Wieprzu - Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wieprzu | Admin: Alina Jakubiec