Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
X EDYCJA [2009/2010]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w X Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia
FINAŁ KONKURSU:
kolejność występujących
W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Kamila Marszałek- klasa II a
2. Kamil Pawlus - klasa II a



SCENOGRAFIA:
lic. Joanna Motyka, lic. Gabriela Kozioł
Anna Biernat, Klaudia Salawa, Brygida Biegun

WYNIKI KONKURSU



Zobacz fotki finalistów konkursu

KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2010
Kolejność występujących


Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:


KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki i wychowania fizycznego;
* mgr Barbara Firlej - nauczyciel muzyki
w Gimnazjum Publicznym i Szkole Podstawowej w Cięcinie;
* mgr Agata Sapińska - nauczyciel tańca i wychowania fizycznego
w Gimnazjum Publicznym w Cięcinie.
* p. Dominik Polak - muzyk, organista

NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Joanna Pytlarczyk; „Nie wierz mi, nie ufaj mi” | SP Radziechowy [235 pkt]


2. Dawid Murański; „Konik na biegunach” Urszula | SP Bystra [216 pkt]


3. Paulina Talik; „Czas nas nauczy pogody” G. Łobaszewska | SP Przybędza [210 pkt]

WYRÓŻNIENIE:
Jakub Polak; „Wysoko Górka" - Brathanki | SP Wieprz [209 pkt]

Kategoria
Taniec

1. Klaudia Fiałkowska, Karia Kręcichwost, Klaudia Polak, Ewelina Kumorek, Magdalena Bysko, Łucja Dudek, Monika Bąk, Kinga Kręcichwost, Patrycja Mrowiec, Karolina Suchanek; Grupa – Alladynki„MIX” | SP Wieprz [223 pkt]


2. Dominika Brańka, Anna Piela, Sylwia Marek, Jolanta Juraszek, Monika Kania, Katarzyna Dędys; „Sexy Chick” – Dawid Guetta feat Akon | SP Brzuśnik [219 pkt]


3. Dominika Wrzeszcz, Weronika Dudys, Katarzyna Kupczak; „Calienta” - Pachanga | SP Juszczyna [215 pkt]


WYRÓŻNIENIE:
Jolanta Juraszek, Sylwia Duraj, Sylwia Marek, Martyna Kosiec, Anna Piela, Anna Sałamun, Dominika Brańka, Monika Kania, Katarzyna Dędys, Natalia Figura, Martyna Borowińska, Anna Lisicka, Joanna Folwarczny, Magdalena Brandys, Aleksandra Mizia; „Colors” - Morandi | SP Brzuśnik [210 pkt]


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Justyna Wolna; „O mnie się nie martw” | GIM Radziechowy [221 pkt]


2. Anna Biernat; „Małe tęsknoty” - K. Prońko | GIM Wieprz [220 pkt]


3. Marta Jakóbczyk; „Zawsze tam gdzie ty” | GIM Radziechowy [218 pkt]


WYRÓŻNIENIE:
Aneta Świniańska; „Cyklady” | GIM Radziechowy [216 pkt]

Kategoria
Taniec

1. Six engels; „Mix” | GIM Radziechowy [227 pkt]


2. Paulina Sporek, Paulina Binda, Judyta Binda; „Mix” | GIM Wieprz [ 216 pkt]


3. Weronika Murańska, Dominika Jagiełło, Paulina Duraj, Marzena Kazubek, Barbara Kuchejda, Łucja Radwaniak, Aldona Jurys, Anna Urbaś; „Lose my breath” – Destinys child | GIM Juszczyna [214 pkt]


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY