Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XI EDYCJA [2010/2011]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w XI Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia
FINAŁ KONKURSU:
kolejność występujących
W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Kamila Marszałek- klasa III a
2. Kamil Pawlus - klasa III a



SCENOGRAFIA:
mgr Franciszka Burczak
Anna Biernat, Klaudia Salawa, Brygida Biegun

WYNIKI KONKURSU



KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2011
Kolejność występujących


Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:


KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki i wychowania fizycznego;
* mgr Barbara Firlej - nauczyciel muzyki
w Gimnazjum Publicznym i Szkole Podstawowej w Cięcinie;
* mgr Agata Sapińska - nauczyciel tańca i wychowania fizycznego
w Gimnazjum Publicznym w Cięcinie.

NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Joanna Pytlarczyk | „Cztery karety” A. German; ZS RADZIECHOWY [175 pkt]


2. Jakub Talik | „Zimny drań”; SP PRZYBĘDZA [173 pkt]


3. Magdalena Maciejko | „Być kobietą” A. Majewska; ZS RADZIECHOWY [171 pkt]

WYRÓŻNIENIE:
Dominika Wrzeszcz | „Kolorowy wiatr” E. Górniak; SP JUSZCZYNA [168 pkt]

Kategoria
Taniec

1. Julia Caputa, Hiacynta Dudek, Katarzyna Kręcichwost, Klaudia Fiałkowska, Monika Bąk, Łucja Dudek, Kinga Kręcichwost, Klaudia Polak, Katarzyna Mrowiec, Ewelina Kumorek, Paulina Tomiczek, Natalia Piwowarczyk - zespół Śnieżynki | „Chriztmas” – mix; SP WIEPRZ [179 pkt]


2. Weronika Dudys, Dominika Wrzeszcz, Kinga Piela, Andżelika Zielińska, Magdalena Barteczko, Kilaudia Okrzesik | „Zorba”; SP JUSZCZYNA [166 pkt]


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Marta Jakóbczyk | „Niech żyje bal” M. Rodowicz; GIM RADZIECHOWY [172 pkt]


2. Anna Sanetra | „Hallelujah”; GIM WIEPRZ [170 pkt]


3. Sebastian Wójcik | „Zakazany owoc”; GIM WIEPRZ [166 pkt]


WYRÓŻNIENIE:
Anna Biernat | „Tears in heaven”; GIM WIEPRZ [165 pkt]

Kategoria
Taniec

1. Katarzyna Biegun, Sebastian Wójcik, Dominika Matlas, Kamil Pawlus | Etiuda tańca towarzyskiego; GIM WIEPRZ [179 pkt]


2. Barbara Fijak, Daria Polak | Mix; GIM JUSZCZYNA [174 pkt]


3. Dominika Matlas, Kamil Pawlus, Judyta Binda, Nikodem Kosiec, Paulina Sporek, Kamil Skrzypek | Mix; GIM WIEPRZ [172 pkt]


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY