Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XII EDYCJA [2011/2012]

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w XII Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający: mgr Franciszka Burczak i mgr Małgorzata Krzuś.

REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Alicja Dudek - klasa III a
2. Filip Borowiński - klasa III b

SCENOGRAFIA:
mgr Franciszka Burczak

WYNIKI KONKURSU

KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2012
Kolejność występujących

Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:

KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki i wychowania fizycznego;
* mgr Agata Sapińska - nauczyciel tańca i wychowania fizycznego
w Gimnazjum Publicznym w Cięcinie.
* p. Magdalena Stolarczyk - studentka Kolegium Nauczycielskiego
w Bielsku Białej;
* p. Dawid Waligóra - uczeń LO im. Mikołaja Kopernika w Żywcu;
tancerz klasy "D"

NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Laureaci

wokalna

1. Jakub Talik - „Prześliczna wiolonczelistka” - Skaldowie. ZSP w Przybędzy. Opiekun: mgr Barbara Kupczak. 221 pkt

2. Klaudia Golasik - „Ładne oczy masz” Czerwone Gitary. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 211 pkt.

3. Martyna Dziergas, Julia Żelazna, Kamila Kumorowicz - „Ciągle pada”. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 183 pkt.

WYRÓŻNIENIE:
Klaudia Pytlarz - "Kawiarenki" A. Jantar. ZSP w Bystrej. Opiekun: mgr Lucyna Hankus. 182 pkt.

Taniec

1. Patrycja Mrowiec, Natalia Piwowarczyk, Klaudia Polak, Ewelina Kumorek, Agata Damek, Paulina Tomiczek, Katarzyna Kręcichwost, Hiacynta Dudek - Taniec współczesny – remix; Zespół „Uliczna młodzież. SP w Wieprz. Opiekun: mgr Agnieszka Janosz. 223 pkt.

GIMNAZJA:

Laureaci

wokalna

1. Joanna Kupczak - ”Radość najpiękniejszych lat” A. Jantar. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 234 pkt.

2. Joanna Pytlarczyk - „Kocham cię życie” E. Geppert. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 226 pkt.

3. Dominika Świerczek - „Zawsze gdzieś czeka ktoś” A. Jantar. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 218 pkt.

3. Dominik Dobija, Paweł Zawiła - „Włosy”. Gimnazjum w Wieprzu. Opiekun: mgr Maria Wołek. 218 pkt.

WYRÓŻNIENIE:
Filip Kądziołka - „Hell bent for leather” Judas Priest. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 215 pkt.
WYRÓŻNIENIE:
Karolina Krzus - „Jesteś lekiem na całe zło” K. Prońko. Gimnazjum w Wieprzu. Opiekun: mgr Maria Wołek. 214 pkt.
WYRÓŻNIENIE:
Katarzyna Biegun -„Hastamaniana” A. Jantar. Gimnazjum w Wieprzu. Opiekun: mgr Maria Wołek. 211 pkt.
WYRÓŻNIENIE:
Magdalena Maciejko - „Mamma mia” ABBA. ZS w Radziechowach. Opiekun: mgr Maria Wołek. 202 pkt.

Taniec

1. Natalia Szuta, Kinga Bysko, Magdalena Misiarz, Karolina Matlak, Izabella Urbaś, Karolina Kłusak, Alicja Dudek, Patrycja Lasik, Marta Bienias, Sabina Pietraszko, Martyna Błachut. Taniec współczesny - remix utworów. Gimnazjum w Wieprzu. Opiekun: mgr Franciszka Burczak. 198 pkt.

2. Natalia Szuta, Kinga Bysko, Karolina Kłusak, Alicja Dudek, Patrycja Lasik, Marta Bienias, Martyna Błachut. Taniec latynoski - remix utworów. Gimnazjum w Wieprzu. Opiekun: mgr Franciszka Burczak. 183 pkt.

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:

GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]