Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XIII EDYCJA [2012/2013]

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w XIII Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający: mgr Franciszka Burczak

REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Natalia Szuta - klasa III a
2. Paweł Zawiła - klasa II b

SCENOGRAFIA:
mgr Franciszka Burczak

ETAP MIĘDZYSZKOLNY
KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH

WYNIKI KONKURSU

ZDJĘCIA - ETAP II

KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2013
Kolejność występujących

Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:

KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki i wychowania fizycznego.
* mgr Marta Husar - przedstawiciel Gimnnego Centrum Kultury,
Promocji i Turystyki w Radziechowach-Wieprzu.
* p. Ewa Talik
NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Laureaci

wokalna

1. Julia Pieczarka - „Nie bądź taki szybki Bil” - K. Sobczyk - Szkoła Podstawowa im. J. P. II w Bystrej / Opiekun: mgr Lucyna Hankus. 172 pkt.

1. Jakub Talik - "Bo ja tańczyć chcę" z rep. zespołu Long & Junior - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy / Opiekun: mgr Barbara Kupczak. 172 pkt.

2. Julia Raczek - „Tyle słońca w całym mieście” - A. Jantar. Zespół Szkół im. ks. prał St. Gawlika w Radziechowach / Opiekun: mgr Edyta Pasternak. 161 pkt.
3. Roksana Świerczek - „Kolorowy wiatr” - E. Górniak. Zespół Szkół im. ks. prał St. Gawlika w Radziechowach / Opiekun: mgr Edyta Pasternak. 160 pkt.
3. Renia Kocoń, Maria Kupczak - „Skrzydlate ręce” - Enej. Szkoła Podstawowa im. F. Polaka w Juszczynie / Opiekun: mgr Lucyna Hankus. 160 pkt.

WYRÓŻNIENIE KOORDYNATORA KONKURSU:

Klaudia Golasik - „An Angel” - Kelly Familiy. Zespół Szkół im. ks. prał St. Gawlika w Radziechowach / Opiekun: mgr Maria Wołek.

Taniec

2. Daniel Murański, Dominik Talik, Weronika Tracz, Malwina Tracz, Alina Chmiel, Sandra Bernad, Wioletta Andrzejak - „Taniec country” . Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy / Opiekun: mgr Elżbieta Garncarczyk. 145 pkt.

3. Magdalena Bojda, Iwona Dudek, Paulina Pawełek, Klaudia Fiałkowska, Martyna Suława, Alex Michulec, Katarzyna Kręcichwost, Julia Caputa, Natalia Motyka, Kinga Caputa. Szkoła Podstawowa im. J. Klicha w Wieprzu / Opiekun: mgr Agnieszka Janosz. 128 pkt.

WYRÓŻNIENIE:

Alex Michulec - Mix utworów. Szkoła Podstawowa im. J. Klicha w Wieprzu / Opiekun: mgr Agnieszka Janosz.

GIMNAZJA:

Laureaci

wokalna

1. Dominika Świerczek - „Dream A Little Dream” - Doris Day. Zespół Szkół im. ks. prał St. Gawlika w Radziechowach / Opiekun: mgr Maria Wołek. 169 pkt.

1. Karolina Krzus - „Jaka róża taki cierń” - E. Geppert. Gimnazjum Publiczne w Wieprzu / Opiekun: mgr Maria Wołek. 169 pkt.

2. Ewelina Maślanka, Kinga Kręcichwost - „Pod Hawraniem”. Gimnazjum Publiczne w Wieprzu / Opiekun: mgr Maria Wołek. 168 pkt.

3. Karolina Krzus, Patrycja Krzus, Monika Bąk, Paweł Zawiła, Ewelina Maślanka, Maria Pawlus, Kinga Kręcichwost, Natalia Szuta, Dawid Nowicki, Wit Wójcik - „Psalm dla ciebie” - P. Rubik. 158 pkt.

Taniec

2. Natalia Szuta, Maria Pawlus, Ewelina Maślanka, Patrycja Krzus, Monika Bąk - Mix utworów. Gimnazjum Publiczne W Wieprzu / Opiekun: mgr Franciszka Burczak. 145 pkt.

3. Natalia Szuta, Maria Pawlus, Ewelina Maślanka - Laluna. Gimnazjum Publiczne W Wieprzu / Opiekun: mgr Franciszka Burczak. 145 pkt.

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:

GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]