Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XIV EDYCJA [2013/2014]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w XIV Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający: mgr Franciszka Hajdus, mgr Małgorzata Krzuś.



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Kamila Pawlus - klasa II b
2. Piotr Pitry - klasa II a



SCENOGRAFIA:
mgr Franciszka Burczak


ETAP MIĘDZYSZKOLNY
KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH



WYNIKI KONKURSU



ZDJĘCIA - ETAP II



KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2014
Kolejność występujących


Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:


KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki .
* mgr Magdalena Więzik - kierownik Gimnnego Centrum Kultury,
Promocji i Turystyki w Radziechowach-Wieprzu.
* mgr Marta Husar - dziennikarz
NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Julia Raczek, Najtrudniejszy pierwszy krok – Anna Jantar, ZSP w Radziechowach, 179 pkt.


2. Julia Pieczarka, My Słowianie – Cleo-Donatan ZSP w Bystrej, 175 pkt.
2. Nina Grzegorek z zespołem instrumentalnym, A ja wole moją mamę – Majka Jeżowska, SP w Juszczynie, 175 pkt.
2. Klaudia Golasik, Hallelujah, ZSP w Radziechowach, 175 pkt.

WYRÓŻNIENIE:

Leopold Kupczak, Zimny drań, ZSP w Przybędzy, 174 pkt.

Kategoria
Taniec

1. Alina Chmiel, Malwina Tracz, Wioletta Andrzejak, Sandra Bernad, Weronika Tracz, Damian Murański, Dominik Talik, W kuchni, SP PRZYBĘDZA, 179 pkt.


2. Martyna Suława, Natalia Motyka, Roxana Caputa, Dominika Caputa, Joanna Błachut, Ilona Żuławska Thiller – Michael Jackson, Monster Dancers – Upiorne tancerki, SP WIEPRZ, 173 pkt.


3. Kaja Konior, Sylwia Figura, Patrycja Matala, Weronika Okwat, Emilia Kościewicz, Katarzyna Rodak, Natalia Rodak, Grzegorz Figura, Oliwia Biegun, Oliwia Biernat, Emilia Murańska, Anna Puda, Julia Kosiec, Julia Kozieł, Patrycja Kosiec, Elżbieta Szczotka, Disco – zespół TOP DANCE, SP BRZUŚNIK, 172 pkt.


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Kinga Kręcichwost, Niewidzialna dłoń – N. Kukulska, GIM WIEPRZ, 173 pkt.


1. Joanna Pytlarczyk, Think of me – Andrew Loyd Webbers, GIM RADZIECHOWY, 173 pkt.


3. Wioleta Setla, Gabriela Tracz, Radość najpiękniejszych lat – A. Jantar, GIM RADZIECHOWY, 164 pkt.


WYRÓŻNIENIE:

Paweł Zawiła, Marzenia – utwór własny, GIM WIEPRZ, 163 pkt.

Kategoria
Taniec


WYRÓŻNIENIE:

Martyna Howaniec, Kinga Kręcichwost, Łucja Dudek, Ewelina Maślanka, Sabina Pieronek, Martyna Borowińska, Mix – wspomnienia z wakacji, GIM WIEPRZ, 166 pkt.


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec

[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]

[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY