Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XV EDYCJA [2014/2015]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w XV Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający: mgr Małgorzata Krzuś, mgr Grażyna Budny-Ziemba.



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Kamila Pawlus - klasa III b
2. Piotr Pitry - klasa III a



SCENOGRAFIA:
mgr Grażyna Budny-Ziemba


ETAP MIĘDZYSZKOLNY
KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH



WYNIKI KONKURSU



ZDJĘCIA - ETAP II



KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2014
Kolejność występujących


Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:


KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki;
* mgr Marta Husar - GCKPiT w Radziechowach-Wieprzu,
członek komisji;
* mgr inż. Ewa Kisza - członek komisji.

NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW

Nagrodę specjalną od przewodniczącej konkursu mgr Bogusławy Dziergas
w XV Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym GimPlay-Show otrzymają:
Wit Wójcik z Gimnazjum w Wieprzu oraz
Caputa Aleksandra i Wawrowska Antonina ze szkoły podstawowej w Wieprzu.


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Zespół Pop-folkowy, „Sarna”, ZSP w Przybędzy, 178 pkt


2. Julia Pieczarka, „O mnie się nie martw”, SP w Bystrej, 170 pkt
3. Zespół „Smyki”, „Oni są tu dla mnie”, SP w Wieprzu, 169 pkt
WYRÓŻNIENIE:

Zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Nina Grzegorek, Kaja Biedrawa, Julia Paciorek, Paulina Biegun, Iwona Noga, Adrian Pal, Paweł Zemczak, „Wiązanka utworów”, SP w Juszczynie, 166 pkt

Kategoria
Taniec

1. Zespół Orange juice w składzie: Emilia Murańska, Julia Kosiec, Anna Puda, Weronika Okwat, Emilia Kościewicz, Natalia Gołębiowska, Maksymilian Murański, Patrycja Kosiec, Wiktoria Żyrek, Dominik Marek, Natalia Rodak, Katarzyna Rodak, Maksymilian Goryl, Agnieszka Hatala, Julia Kozieł, „Mix 4 utworów”, SP w Brzuśniku, 175 pkt


2. Zespół wokalno-taneczny „Smyki”, „Zasiali górale”, SP w Wieprzu, 173 pkt


2. Caputa Aleksandra, Wawrowska Antonina, „Chandelier” - Sia, SP w Wieprzu, 173 pkt


WYRÓŻNIENIE:

Grupa taneczna „VENUS” w składzie: Suława Martyna,Caputa Roxana, Caputa Dominika, Jurasz Kinga, Błachut Joanna, Żuławska Ilona, „Shake it of” – Taylor Swift, SP w Wieprzu, 166 pkt


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Zespół UNIVERSUM w składzie: Wit Wójcik, Weronika Pach, Dawid Kaletka, Jakub Piela, Piosenka z repertuaru Imagine dragons, GIM w Wieprzu, 177 pkt


2. Radosław Niemczycki, Karolina Wojtusiak, „Lonely day”, GIM w Wieprzu, 175 pkt


3. Maria Kupczak, Renia Kocoń, „Zbudujemy dom”, GIM w Juszczynie, 162 pkt

Kategoria
Taniec


-



PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY