Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XVI EDYCJA [2015/2016]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowychych do wzięcia udziału w XVI Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający: mgr Małgorzata Krzuś, dr Przemysław Dyrlaga.



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Zuzanna Michalska - klasa III a
2. Kacper Kamiński - klasa III a



Realizacja filmu: Agnieszka Duraj - klasa II a
Zdjęcia: Estera Pszczółka - klasa II a

ETAP MIĘDZYSZKOLNY
KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH

ZOBACZ FILM - KLIKNIJ


WYNIKI KONKURSU



ZDJĘCIA - ETAP II



KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2016
Kolejność występujących


ZDJĘCIA - KONCERT LAUREATÓW

Wyniki konkursu:


KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki;
* mgr Marta Husar - GCKPiT w Radziechowach-Wieprzu,
członek komisji;
* pani Anna Wiewióra - członek komisji.

* pan Kazimierz Chrapek - członek komisji.

NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Julia Pieczarka, Maryla Rodowicz „To był maj”, SP BYSTRA (mgr L. Hankus), 238 pkt.


2. Nina Grzegorek, Adel „Hallo”, SP JUSZCZYNA (mgr L. Hankus), 236 238 pkt.
2. Julia Raczek, Marek Grechuta „Dni, których nie znamy”, SP RADZIECHOWY (mgr M. Wołek), 236 pkt.
3. Klaudia Wilusz, Tomasz Wilusz, Maria Koterbska „Serduszko puka w rytmie czacza, SP RADZIECHOWY (mgr M. Wołek), 232 pkt.

Kategoria
Taniec

1. Anna Kazubek, Natalia Gołębiowska, Anna Puda, Natalia Rodak, Weronika Okwat, Emilia Murańska, Mix tańców, SP BRZUŚNIK (mgr Z. Kamecka), 226 pkt.


2. Magdalena Dobija, Aleksandra Caputa, Antonina Wawrowska, Ain’t łobody (loves me Belter) Felix Jaehn ft. Jasmine Thompson, SP WIEPRZ (praca samodzielna), 223 pkt.


2. Zespół „Czerwone Maćki”: Karolina Rączka, Paulina Semik, Zofia Kaletka, Marcin Chmielarski, Magdalena Arast, Zuzanna Kaletka, Konrad Sufa, Mix tańców, SP BYSTRA (mgr Z. Kamecka), 223 pkt.


3. Smyki z IIa w składzie: Paweł Kasoń, Milena Żur, Karol Jasek, Maja Janosz, Miłosz Urbaś, Karolina Jasek, Adrian Kosiec, Oliwia Kupczak, Jakub Pietraszko, Aleksandra Broda, Joanna Broda, Piotr Kubies, Wiktoria Howaniec, Tymek Dudek, Julia Jagosz, Aleksandra Pawlus, Łucja Lach, Wiktoria Pustelnik, „Krakowiaczek” – taniec ludowy, SP WIEPRZ (mgr A. Janosz), 181 pkt.


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Radosław Niemczycki, Jacek Kaczmarski „Mury”, GIM WIEPRZ (praca samodzielna), 237 pkt.


1. Wioleta Setla, Emeli Sandé „Read all about it”, GIM RADZIECHOWY (mgr M. Wołek), 237 pkt.


2. Gabriela Tracz, Indila „Derniere Danse”, GIM RADZIECHOWY (mgr M. Wołek), 234 pkt.

Kategoria
Taniec


-



PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY