Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
XVII EDYCJA [2016/2017]




 

Zapraszamy uczniów szkół podstawowychych i gimnazjalnych do wzięcia udziału w XVII Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający: mgr Małgorzata Krzuś i dr Przemysław Dyrlaga.



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONCERT LAUREATÓW POPROWADZĄ:
1. Izabela Krzus - klasa II a
2. Gabriel Jarco - klasa III b



Film i zdjęcia: Agnieszka Duraj - klasa III a
Montaż i dzwięk: Patryk Bundyra - klasa III b
Kamil Drewniak - klasa III b
Tymoteusz Gancarczyk
Pomocnik ds. obsługi i scenografii:
Wiktoria Ficoń - klasa II b
Joanna Błachut - klasa II a

ETAP MIĘDZYSZKOLNY
KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH

ZOBACZ FILM - KLIKNIJ


WYNIKI KONKURSU



ZDJĘCIA - ETAP II



KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2017
Kolejność występujących


ZDJĘCIA - KONCERT LAUREATÓW

WYNIKI KONKURSU

KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki;
* mgr Agnieszka Biegun - (członek komisji)
kierownik GCKPiT Radziechowach-Wieprzu;
* mgr Marta Bem - (członek komisji)
specjalista do spraw kultury i promocji w Radziechowach-Wieprzu.


NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Wiktoria Howaniec, Maja Janosz, Karolina Jasek, Milena Żur, „Baju, baj” - Anna Jantar, ZS WIEPRZ (mgr Agnieszka Janosz, mgr Magdalena Włoch), 170 pkt.


1. Klaudia Wilusz, „O mnie się nie martw” - Kasia Sobczyk, ZS RADZIECHOWY (mgr Maria Wołek), 170 pkt.


2. Zespół pop-folkowy w składzie: Julia Jambor, Sandra Kupczak, Marta Zuziak, Oliwia Kosiec, Kornelia Siwek, Sandra Pytlarz, Łucja Pytraczyk, Oliwia Talik, Oliwia Kozieł, Celina Śleziak, „Hajduk”, ZS PRZYBĘDZA (mgr Barbara Kupczak), 167 pkt.


2. Tomasz Wilusz, „Tak bardzo się starałem” - Czerwone Gitary, ZS RADZIECHOWY (mgr Maria Wołek), 167 pkt.


3. Antonina Kozioł, „Alleluja”, ZS RADZIECHOWY (mgr Edyta Pasternak), 165 pkt.


WYRÓŻNIENIE Marcin Matlas, „Hej Miśki, czas wstać”, ZS WIEPRZ (mgr Lucyna Hankus), 164 pkt.


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Anna Puda, „To był maj” - Maryla Rodowicz, ZS WIEPRZ (mgr Lucyna Hankus), 167 pkt.


2. Paulina Bochynek, „Nic do stracenia” - Mrozu, ZS WIEPRZ (mgr Lucyna Hankus), 153 pkt.


2. Martyna Żur, „Niebo to my” - Edyta Górniak, ZS WIEPRZ (mgr Lucyna Hankus), 153 pkt.


SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
taniec

2. Zespół taneczny „Zumba Show” w składzie: Julia Jambor, Liliana Kłusak, Marta Zuziak, Sandra Kupczak, Dawid Roczyna, Mikołaj Gawliński, Krystian Skrzypek, Bartosz Kłusak, Marta Janik, Ewelina Kłusak, Karol Stolarczyk, Jakub Mika, Władysław Krzemień, „Zygzak”, ZS PRZYBĘDZA (mgr Elżbieta Garncarczyk), 166 pkt.


2. Zespół taneczny w składzie: Oliwia Biegun, Oliwia Biernat, Sylwia Figura, Natalia Gołębiowska, Agnieszka Hatala, Julia Kosiec, Katarzyna Rodak, Agnieszka Ryżka, „Vamos a la playa” - Loona, SP BRZUŚNIK (mgr Halina ByrskaRybarska), 166 pkt.


2. Magdalena Dobija, Gimnastyczno - akrobacyjny, ZS WIEPRZ (mgr Lucyna Hankus), 166 pkt.


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Zespół Szkół w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2017 by
ZAPRASZAMY