Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
MusicPlay-Show
XVIII EDYCJA [2017/2018]




 

Zapraszamy uczniów szkół podstawowychych i gimnazjalnych do wzięcia udziału
w XVIII Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "MusicPlay-Show":-)
Koordynator konkursu: mgr Alina Jakubiec i nauczyciele wspomagający:
mgr Małgorzata Krzuś, mgr Anna Micherda i dr Przemysław Dyrlaga.



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIÓW DO KONKURSU:
karta zgłoszenia

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Wiktoria Ficoń - klasa III b
2. Jakub Czulak - klasa III b



Film: Maciej Bojda - klasa III a
Zdjęcia: Joanna Wrona - klasa II a
Montaż i dzwięk:
Oskar Gancarczyk - klasa VII b
Adam Sobel - klasa VII b
Pomoc ds. obsługi i scenografii:
Martyna Żur - klasa III a
Joanna Błachut - klasa III a
Izabela Krzus - klasa III a
Kinga Gustyn - klasa III a
Dominika Caputa - klasa III b

ETAP MIĘDZYSZKOLNY
KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH

ZOBACZ FILM - KLIKNIJ


WYNIKI KONKURSU



ZDJĘCIA - ETAP II



KONCERT LAUREATÓW
MUSICPLAY-SHOW'2018

Kolejność występujących


ZDJĘCIA - KONCERT LAUREATÓW

WYNIKI KONKURSU

KOMISJA W SKŁADZIE:
* mgr Bogusława Dziergas - (przewodnicząca komisji)
nauczyciel tańca, muzyki;
* mgr Agnieszka Biegun - (członek komisji)
kierownik GCKPiT Radziechowach-Wieprzu;
* mgr Anna Tomiak - (członek komisji)
etnograf, instruktor tańca.


NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


KATEGORIA WOKALNA I-V:


Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Julia Tracz, „Cheap Thrills” - Sia, SP RADZIECHOWY (mgr Maria Wołek), 158 pkt.


2. Klaudia i Tomasz Wilusz, „Tyle było dni” - Marek Grechuta, SP RADZIECHOWY (mgr Maria Wołek), 157 pkt.
3. Sandra Pytlarz, „Ukradła Cyganka kurę”, ZSP PRZYBĘDZA (mgr Barbara Kupczak) 156 pkt.
WYRÓŻNIENIE: Natalia Gawlińska, „Co powie tata” - Natalia Kukulska, ZSP PRZYBĘDZA (mgr Barbara Kupczak), 143 pkt.


KATEGORIA WOKALNA VI-VII i GIMNAZJA:


Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Anna Puda, „Jaka róża, taki cierń” - Edyta Geppert, SP WIEPRZ (mgr Agnieszka Piątek - Tyc), 180 pkt.


2. Zofia Kaletka, „Naughty Boy” - Runnin ft. Beyoncé, Arrow Menjamin, ZSP BYSTRA (mgr Lucyna Hankus), 168 pkt.
3. Julia Raczek, „Miał być ślub” - Monika Brodka, SP RADZIECHOWY (mgr Maria Wołek), 166 pkt.
WYRÓŻNIENIE: Nina Grzegorek, „Byle jak” - Margaret, SP JUSZCZYNA (mgr Lucyna Hankus), 161 pkt.


KATEGORIA TANIEC:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
Taniec

1. Grupa taneczna „Girlsgang” w składzie: Karolina Jasek, Milena Żur, Julia Pawełek, Wiktoria Howaniec, Aleksandra Pawlus, Marcus & Martinus - Girls - ft. Madcon, SP WIEPRZ (mgr Agnieszka Janosz), 176 pkt.


2. Grupa taneczna w składzie: Laura Bugzel, Maja Chmiel, Wiktoria Golasik, Radosław Hankus, Filip Michulec, Sebastian Sanetra, „Toca, Toca” - Fly Projekt, ZSP PRZYBĘDZA (mgr Beata Sobek), 164 pkt.


3. Nikodem Goryl, „Dopedrop -Moskau”, SP RADZIECHOWY (mgr Izabela Płonka), 158 pkt.


WYRÓŻNIENIE: Magdalena Dobija, „Beneath your Beautiful”, SP WIEPRZ, 152 pkt.


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVII GimPlay-Show]
[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zapraszają: Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:



ZAPRASZAMY