Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
IV EDYCJA [2003/2004]



 

W dniu 22 kwietnia 2004 r. o godz. 10:00 odbył się IV Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny.
Komisja w składzie: przewodnicząca: mgr Dorota Ryżka
członkowie: mgr Bogusława Dziergas, mgr Ewa Rybarska, mgr Halina Byrska - Rybarska, mgr Barbara Kupczak
wyłoniła następujących laureatów IV Gminnego Konkursu Wokalno Tanecznego GimPlay-Show:

Wyniki konkursu:
SZKOŁY PODSTAWOWE

W TYM ROKU KONKURS POPROWADZILI:
1. Karolina Setla - klasa III c
2. Sebastian Wójcik - klasa III a

Kategorie

Laureaci

Śpiewanie
z playbacku

1. Anna Gancarczyk - „Bailando” [SP - Przybędza]


2. Sabina Kłusak, Karolina Lalik, Joanna Bąk, Martyna Sanetra, Basia Żur, Joanna Zawiła, Kinga Bąk, Karolina Wojtyła, Ania Sanetra, Magdalena Lach, Kasia Domżał, Natalia Kłusak - "Taniec czarownic" [SP - Wieprz]


3. Patrycja Waliczek, Anna Zarzycka, Ola Zarzycka, Magdalena Stolarczyk, Joanna Dziergas, Regina Urbaś, Marcelina dudek, Ewelina Zawada, Wiola Biegun, Katarzyna Biegun, tomek Stokłosa, Sebastian Kuśnierz, Bartek Kosiec, Karolina Biegun, Mariola Stasica - „Rock’n ’Roll” [SP - Wieprz]


WYRÓŻNIENIA:
1. Anika Dziedzic, Aleksandra Jakubiec, Katarzyna Kosiec, Beata Adamczyk, Sylwia Wojtas - „Poison” – Groove Coverage [SP - Brzuśnik]
2. Anna Potaczek, Krystian Kupczak, Janusz Foja, Rafał Dędys - Utwór z repertuaru In Grid [SP - Juszczyna]

Śpiewanie
na żywo

1. Michał Pieczarka - „Śnił mi się rodzinny dom” – z rep. Janusza Laskowskiego [SP - Przybędza]


2. Sylwia Krzus - „Stary Abraham” – Arka Noego [SP - Brzuśnik]


3. Izabela Skoczeń - „Zabiorę cię” – Arka Noego [SP - Juszczyna]


WYRÓŻNIENIA:
1. Mateusz Motyka - „Ta dziewczyna” – Leszcze [SP - Brzuśnik]


GIMNAZJA

Kategorie

Laureaci

Śpiewanie
z playbacku

1. Izabela Twardysko, Marta Urbaś, Małgoszata Urbańska, Alicja Środa, Agnieszka Smolik, Natalia Biegun, Beata Bakaj - „Poison” – Groove Coverage [GIM - Wieprz]


2. Anna Kosiec, Sylwia Stasica, Dominika Kupczak, Katarzyna Błachut, Ewelina Jarco, Marta Wilkosz, Kinga Wisła - „Brignit to live” - Evanescene [GIM - Juszczyna]


3. Klaudia Pawlus, Magdalena Ko-siec, Barbara Biegun, Sabina Biegun, Anna Krzus, Wiesław Piątek, Karolina Kupczak - „Monika, dziewczyna ratownika” - Rudi Schubert [GIM - Wieprz]

Śpiewanie
na żywo

1. Agnieszka Caputa - „Wonderful tonight” [GIM - Juszczyna]


2. Dominika Krzus - „Lady in red” – Chris de Burgh [GIM - Wieprz]


3. Anna Krzus & Karolina Kupczak - „Ta sama chwila” - Bajm [GIM - Wieprz]


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ] napisz: Alina Jakubiec

[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY