Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
V EDYCJA [2004/2005]




 



JURY KONKURSU:
1. mgr Jerzy Greń - nuczyciel muzyki w Gimnazjum nr1 w Żywcu - przewodniczący
2. p. Marek Jurasz
3.mgr Agnieszka Stasica - instruktor tańca


KOLEJNOŚĆ WYSTĘPUJĄCYCH:
kolejność występujących
PROTOKÓŁ KONKURSU:
protokół konkursu
W TYM ROKU KONKURS POPROWADZILI:
1. Ewelina Hojdys - klasa IIa
2. Salomon Krzuś - klasa III a

W FINALE KONKURSU WZIĘŁO UDZIAŁ 147 UCZNIÓW:)

KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2005 Kolejność występujących


Wyniki konkursu:

PRZEDSZKOLA - KLASY "O":

Kategorie

Laureaci

Śpiewanie
na żywo

1. Joanna Kupczak, Hubert Pieczarka, Dawid Konior[„Ubarwiamy świat”] - ZSP w Przybędza


2. Weronika Marszałek, Łucja Dudek, Monika Bąk, Paweł Słowik, Marcin Rypień, Marzena Drewniak [„Żabka”] - Przedszkole w Wieprzu


2. Przemysław Droździk, Gabriel Tracz, Mikołaj Adamczyk, Jan Słowy, Kacper Jambor, Sebastian Jagosz, Robert Rybicki, Wojciech Pierzeoła. [„Stary Donald”] - ZSP w Przybędza



SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Śpiewanie
na żywo

1. Anna Gancarczyk [„To był świat” – U. Sipińska] - SP-Przybędza


2. Paulina Talik [„Cudownych rodziców mam” – U. Sipińska] - SP-Przybędza


3. Ewelina Mrowiec [„Zakazany owoc”] - SP-Wieprz


WYRÓŻNIENIE:
Katarzyna Kamińska, Ewelina Kupczak, Aneta Juraszek, Anna Wrzeszcz, Anna Kuchejda, Mariola Piela, Justyna Goły [„Chcę tu zostać” - FARBA] SP-Juszczyna

Taniec

1.
Adrianna Zuziak, Konrad Jagosz, Arkadiusz Jagosz, Arkadiusz Suchoński, Jakub Sarapata, Marcin Zyzak, Krzysztof Wolny, Szczepan Brodocz, Sebastian Tlałka [„Nie dzieje się nic”] - SP-Przybędza


2. Karolina Lalik, Aleksandra Noga, Magdalena Lach, Martyna Sanetra, Joanna Zawiła, Joanna Bąk, Katarzyna Jagosz, Anna Sanetra, Karolina Wojtyła, Katarzyna Domżał [„Dzisiaj, jutro, zawsze”] - SP-Wieprz


3. Beata twardysko, Natalia Żuławska, Agnieszka Magiera, Katarzyna Stolarczyk, Ewelina Ryżka [„Here I go again” - MANDARYNA] SP-Brzuśnik


WYRÓŻNIENIE:
Anna Potaczek, Natalia Piela, Rafał Dędys [„Brink the big back” – DJ VALUM] SP-Juszczyna

Aranżacje
muzyczne

1. Weronika Biegun, Przemysław Zawiła, Marcin Hojdys, Lucjan Mrowiec, Grzegorz Hulbój, Judyta Binda, Kinga Mrowiec, Paulina Witas [„Taniec Murzynów”] SP-Wieprz


2. Sabina Jurasz, Lidia Lizak, Katarzyna Gawlińska [„Wesoły dzień”] SP-Przybędza


WYRÓŻNIENIE:
Zespół [9 uczniów] „W krainie cudowności” - SP-Brzuśnik


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Śpiewanie
na żywo

1. Anna Kupczak, Szczepan Kupczak [„Owiecki”] - Gim’Juszczyna


2. Kinga Dędys, Joanna Gołuch, Malwina Noga [„Narcyz” - Łzy] - Gim’Wieprz

Taniec

1. Ewelina Pietura, Paulina Pietura, Krystian Kupczak [„Waldt’thde Goog”] - Gim’Juszczyna


2. Izabela Sanetra, Aleksandra Jakubiec, Elżbieta Berek, Klaudia Skrzyp, Aleksandra Biegun, Marzena Stasica, Iwona Twardysko [„Me against the music” – Britney Spears] - Gim’Wieprz


3. Anna Kosiec, Ewelina Jarco, Katarzyna Błachut, Sylwia Stasica, Daria Binda [„Runaway” – GROOVE COWERAGE] - Gim’Juszczyna

Aranżacje
muzyczne

1. Karolina Kupczak, Anna Krzus, Magdalena Kosiec, Kinga Dędys [„Ore, Ore”] - Gim’Wieprz


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2004 by
ZAPRASZAMY