Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
VIII EDYCJA [2007/2008]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych, podstawowychych oraz przedszkoli do wzięcia udziału w VIII Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu
FINAŁ KONKURSU:
kolejność występujących
W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Joanna Noga - klasa III a
2. Dominik Stasica - klasa III a



WYNIKI KONKURSU

KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2006 Kolejność występujących
Zobacz fotki finalistów konkursu

Wyniki konkursu:

KOMISJA W SKŁADZIE:
*przewodniczący:
p. M. Jurasz - dyr. GOK w Radziechowach-Wieprzu
*członkowie:
p. B. Murańska
p. A. Sapińska - nauczyciel tańca
NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Sabina Szypuła, Jakub Włoch, Jakub Czulak – „Piosenka z zagadkami” - Przedszkole Wieprz [109 pkt]


WYRÓZNIENIE:
Antonina Wawrowska, Oliwia Biegun, Jakub Piela – „Przyloty ptaków” - Przedszkole nr1 Wieprz [95 pkt]



SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Murański Dawid – „Okularnicy” - SP Bystra [149 pkt]


2. Dominika Wrzeszcz – „Słowa” - SP Juszczyna [148 pkt]


3. Aldona Jurys, Justyna Mieszkowska – „Wiosna” - SP Juszczyna [145 pkt]


WYRÓŻNIENIE:
Karolina Krzus – „Laleczka z saskiej porcelany” - SP Brzuśnik [142 pkt]


WYRÓŻNIENIE:
Kuchejda Barbara – „Jadą wozy kolorowe” - SP Bystra [142 pkt]


WYRÓŻNIENIE:
Joanna Jakubiec – „Staruszek świat” - SP Wieprz [140 pkt]

Kategoria
Taniec

1. Klaudia Kowalska, Anna Piela, Dominika Brańka, Monika Kania, Sylwia Marek, Klaudia Marek, Dominika Juraszek, Paulina Duraj, Aleksandra Duraj, Katarzyna Dędys, Marzena Kazubek, Anna Zyzak – „Mix” - SP Brzuśnik [169 pkt]


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. Kinga Krzyżowska – „ W życiu piękne są tylko chwile” - Gim Wieprz [148 pkt]


2. Natalia Konior – „Chodź pomaluj świat” - Gim Juszczyna [145 pkt]


3. Ewelina Mrowiec, Magdalena Michalska – „I have a dream” - Gim Wieprz [142 pkt]



WYRÓŻNIENIE:
Aleksandra Kocoń, Izabela Skoczeń – „Ale to już było” - Gim Juszczyna [140 pkt]

Kategoria
Taniec

1. Kinga Krzyżowska, Martyna Sanetra, Ewelina Ryżka, Agnieszka Magiera, Beata Twardysko, Natalia Żuławska, Dominik Stasica, Daniel Dudek – „Mix” - Gim Wieprz [155 pkt]


2. Edyta Drewniak, Anna Brączek, Aleksandra Zięba, Justyna Ziajka, Magdalena Kliś, Aleksandra Kozubek – „Mix” - Gim Radziechowy [154]


3. Ewa Biegun, Anna Staniak, Edyta Jurasz, Rafał Dędys, Anna Potaczek – „Mix” - Gim Juszczyna [147 pkt]



WYRÓŻNIENIE:
Paulina Binda – „Mix” - Gim Wieprz [139]


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY