Gminny Konkurs Wokalno - Taneczny
GimPlay-Show
IX EDYCJA [2008/2009]




 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych, podstawowychych oraz przedszkoli do wzięcia udziału w IX Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym "GimPlay-Show":-)



REGULAMIN KONKURSU:
regulamin konkursu
FINAŁ KONKURSU:
kolejność występujących
W TYM ROKU KONKURS POPROWADZĄ:
1. Magdalena Michalska- klasa III b
2. Jakub Biegun - klasa III a



SCENOGRAFIA: Anna Biernat i Weronika Rozmus - klasa I a

WYNIKI KONKURSU



Zobacz fotki finalistów konkursu

KONCERT LAUREATÓW GIMPLAY-SHOW'2009 Kolejność występujących

Zobacz fotki z koncertu laureatów

Wyniki konkursu:

KOMISJA W SKŁADZIE:
* p. Bogusława Dziergas - przewodnicząca komisji
* p. Magdalena Matusik - członek komisji
*p. Agnieszka Scieszka - członek komisji
*p. Dominik Polak - członek komisji

NASTĘPUJĄCO OCENIŁA WYKONAWCÓW


SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. -Dawid Kaletka [188 pkt] - „Mały miś” – Czerwone Gitary; SP im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku - opiekun: mgr Dorota Ryżka


2. -Barbara Kuchejda [186 pkt] - „O mnie się nie martw” - Kasia Sobczyk; ZSP w Bystrej- opiekun: p. Wiesława Duraj


3. - Dagmara Kozubek, Joanna Świniańska [185 pkt] - „Wiosna” - Skaldowie; SP im. Franciszka Polaka w Juszczynie - opiekun: mgr Ewa Chowaniec

WYRÓŻNIENIE:
-Jakub Talik - „Niedziela będzie dla nas” - Niebiesko - Czarni; ZSP w Przybędzy - opiekun: mgr Barbara Kupczak

Kategoria
Taniec

1. -Anna Piela, Joanna Jakubiec, Paulina Kosiec, Klaudia Marek, Kinga Wrzeszcz, Anna Zyzak, Aleksandra Duraj, Paulina Duraj, Julia Pal, Anna Biegun, Dominika Juraszek, Marzena Kazubek [221 pkt] - „Serduszko puka w rytmie czacza”; SP im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku - opiekun: mgr Agnieszka Janosz


2. -Grupa „Ego”: Paulina Talik, Paulina Gawlińska, Sylwia Kupczak, Katarzyna Śleziak, Marcelina Pawlus, Marcelina Biela, Kinga Ulrych [180 pkt] - „We go together” - Brease; ZSP w Przybędzy - opiekun: mgr Barbara Kupczak


WYRÓŻNIENIE: -Grupa „Dance”: Kamila Stolarczyk, Honorata Skrzypek, Sara Skrzypek, Joanna Kupczak, Aleksandra Śliwa, Martyna Tomiczek, Marta Czadankiewicz - „Please me” – The Beathes; ZSP w Przybędzy - opiekun: mgr Barbara Kupczak


GIMNAZJA:

Kategorie

Laureaci

Kategoria
wokalna

1. -Magdalena Michalska [229 pkt] - „Szukaj mnie” - Czerwone Gitary; Gimnazjum w Wieprzu - opiekun: mgr Agnieszka Piątek


2. -Judyta Binda, Sara Weichamer, Paulina Sporek, Zofia Noga [197 [pkt]- „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” - Skaldowie; - opiekun: mgr Agnieszka Piątek


3. -Anna Biernat, Paulina Golasik, Klaudia Salawa, Weronika Rozmus, Kamil Pawlus [195 pkt] - „Dni, których nie znamy” - Marek Grechuta; - opiekun: mgr Agnieszka Piątek



WYRÓŻNIENIE:
-

Kategoria
Taniec

2. -Grupa taneczna: „Fix Angel” [194 pkt] - Mix”; Gimnazjum w Radziechowach - opiekun: mgr Marek Jeziorski


3. -Paulina Justka, Barbara Gluza, Kamila Dudek, Żaneta Dudek [191 pkt] - Mix”; Gimnazjum w Wieprzu


WYRÓŻNIENIE -Rafał Dędys, Marta Kania, Anna Potaczek,Anna Staniak, Karolina Noga - Mix”; Gimnazjum w Juszczynie - opiekun: mgr Barbara Karaś


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA:



GimPlay-Show [Regulamin konkursu ]
napisz: Alina Jakubiec


[XVI GimPlay-Show]
[XV GimPlay-Show]
[XIV GimPlay-Show]
[XIII GimPlay-Show]
[XII GimPlay-Show]
[XI GimPlay-Show]
[X GimPlay-Show]
[IX GimPlay-Show]
[VIII GimPlay-Show]
[VII GimPlay-Show]
[VI GimPlay-Show]
[V GimPlay-Show]
[IV GimPlay-Show]
[III GimPlay-Show]
[II GimPlay-Show
[I GimPlay-Show]

Serdecznie Zaprzaszają: Gimnazjum w Wieprzu oraz

Urząd Gminy Radziechowy Wieprz




wróć do strony głównej

Wyślij maila:


© 2001 - 2006 by
ZAPRASZAMY