Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Uczniowie
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
Szkoła
Copyright ©
Gimnazjum Publiczne nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06
gimnazjum@konto.pl


GIMNAZJUM PUBLICZNE W WIEPRZU

Sukcesy uczniów 2005/2006

Strona główna
sukcesy 2016/2017
sukcesy 2015/2016
sukcesy 2014/2015
sukcesy 2013/2014
sukcesy 2012/2013
sukcesy 2011/2012
sukcesy 2010/2011
sukcesy 2009/2010
sukcesy 2008/2009
sukcesy 2007/08
sukcesy 2006/07
sukcesy 2005/06
sukcesy 2004/05
sukcesy 2003/04
sukcesy 2002/03
sukcesy 2001/02
sukcesy 2000/01
sukcesy 1999/00

DATA KONKURSU
RANGA I TEMAT KONKURSU

LAUREACI / MIEJSCE / OPIEKUN

CZERWIEC 2006
GMINNY

TENIS STOŁOWY
W rozgrywkach tenisa stołowego o „Puchar Wójta” uczniowie zajęli następujące miejsca
  • Grzegorz Adamczyk [I] - kl. IIIb
  • Mateusz Pawlus [II] - kl. IIb
  • Zbigniew Zyzak [III] - kl. Ib
  • Norbert Biegun [IV] - kl. Ia
  • Oktaw Binda [V] - kl. IIIa
  • Maciej Gołuch [VI] - kl. IIa
    opiekun: mgr Wiesław Jakubiec

MAJ 2006
POWIATOWY

Olimpiada informatyczna
FINALIŚCI OLIMPIADY:
  • Marzena Stasica [IIb] - V miejsce
  • Adrian Furgała [Ia] - VI miejsce
    opiekun: mgr Alina Jakubiec

MAJ 2006
GMINNY
Konkurs wokalno-taneczny "GimPlay-Show"
LAUREACI KONKURSU:
  • Mateusz Pawlus [IIb] i Joanna Jasiewicz [IIb] - kategoria wokalna
  • Aleksandra Jakubiec [IIa] i Ewelina Mrowiec [Ia] - kategoria wokalna
    opiekun: lic. Agnieszka Piątek

  • Kinga Krzyżowska, Barbara Żur, Martyna Sanetra, Joanna Bąk [Ia] Ewelina Ryżka Karolina Wojtyła [Ib] Sylwia Kołacka, Katarzyna Caputa [IIIa] - kategoria taniec
    opiekun: mgr Halina Byrska

MAJ 2006
POWIATOWY

Konkurs literacki pod hasłem: "Nie było miejsca dla ciebie"
WYRÓŻNIENIE:
  • Izabela Sanetra [IIa]
    opiekun: mgr Teresa Biela

MAJ 2006
POWIATOWY

Konkurs literacki pod hasłem: "Las domem zwierząt"
WYRÓŻNIENIE:
  • Mika Martyna [Ia]
  • Joanna Bąk [Ia]
    opiekun: mgr Teresa Biela

MAJ 2006
POWIATOWY

Konkurs literacki „Wy jesteście moja nadzieją”
Wyróżnienie:
  • Joanna Noga [Ia]
    opiekun: mgr Teresa Biela

MAJ 2006
POWIATOWY
Konkurs krajoznawczo - przyrodniczy
FINALISTA KONKURSU - II miejsce:
  • Grzegorz Bajek [IIIa]
    opiekun: mgr Małgorzata Krzuś

MAJ 2006
POWIATOWY

Transgraniczny konkurs plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
Wyróżnienie I stopnia w transgranicznym konkursie plastycznym „Mieszkam w Beskidach”:
  • Ewelina Hojdys [IIIa]
    opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

MAJ 2006
POWIATOWY

Konkurs wiedzy o sztuce
Laureatka konkursu - II miejsce:
  • Ewelina Hojdys [IIIa]
    opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

KWIECIEŃ 2006
POWIATOWY
Olimpiada informatyczna - inform@x
FINALIŚCI OLIMPIADY:
  • Marzena Stasica [IIb]
  • Dominik Stasica [Ia]
  • Adrian Furgała[IIIb]
    opiekun: mgr Alina Jakubiec

KWIECIEŃ 2006
POWIATOWY
Konkurs wiedzy o ruchu drogowym
VII miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o ruchu drogowym:
  • Damian Waliczek [IIa]
  • Ryszard Caputa [IIa]
  • Michał Żuławski [IIa]
    opiekun: mgr Małgorzata Zawada

KWIECIEŃ 2006
POWIATOWY
Konkurs pod hasłem „Poznajemy parki krajobrazowe”
III miejsce w powiatowym konkursie „Poznajemy parki krajobrazowe”:
  • Grzegorz Bajek[IIIa]
  • Adrianna Jagosz [IIIb]
  • Joanna Jasiewicz [IIb]
  • Anna Ryżka [IIIb]
    opiekun: mgr Małgorzata Krzuś

MARZEC 2006
POWIATOWY
TENIS STOŁOWY
III miejsce w „Rejonowej Gimnazjadzie”:
  • Grzegorz Adamczyk - kapitan [IIIb]
  • Dawid Adamczyk [IIa]
  • Zbigniew Zyzak [IIIb]
    opiekun: mgr Wiesław Jakubiec

LUTY 2006
POWIATOWY
Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
IV miejsce w Powiatowym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej:
  • Mateusz Sołtysek [IIIb]
    opiekun: mgr Tomasz Juraszek

LUTY 2006
POWIATOWY
TENIS STOŁOWY
Vicemistrzostwo powiatu w tenisie stołowym:
  • Grzegorz Adamczyk - kapitan [IIIb]
  • Dawid Adamczyk [IIa]
  • Zbigniew Zyzak [IIIb]
  • Mateusz Pawlus [IIB]
  • Jakub Włoch [IIa]
    opiekun: mgr Wiesław Jakubiec

STYCZEŃ 2006
GMINNY
TENIS STOŁOWY
Mistrzostwo gminy w tenisie stołowym:
  • Grzegorz Adamczyk - kapitan [IIIb]
  • Dawid Adamczyk [IIa]
  • Zbigniew Zyzak [IIIb]
    opiekun: mgr Wiesław Jakubiec

STYCZEŃ 2006
GMINNY
TENIS STOŁOWY
Mistrz gminy Radziechowy - Wieprz w tenisie stołowym:
  • Dawid Adamczyk [IIa]
    opiekun: mgr Wiesław Jakubiec

WRZESIEŃ 2005
WOJEWÓDZKI
LITERACKI
Wojewódzki konkurs literacki:
  • Aleksandra Jakubiec - klasa II a
    opiekun: mgr Teresa Biela


Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Archiwum



Copyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | Copyright © Administrator: Alina Jakubiec