Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Uczniowie
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
Szkoła
Copyright ©
Gimnazjum Publiczne nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06
gimnazjum@konto.pl


GIMNAZJUM PUBLICZNE W WIEPRZU

Sukcesy uczniów 2009/2010

Strona główna
sukcesy 2016/2017
sukcesy 2015/2016
sukcesy 2014/2015
sukcesy 2013/2014
sukcesy 2012/2013
sukcesy 2011/2012
sukcesy 2010/2011
sukcesy 2009/2010
sukcesy 2008/2009
sukcesy 2007/08
sukcesy 2006/07
sukcesy 2005/06
sukcesy 2004/05
sukcesy 2003/04
sukcesy 2002/03
sukcesy 2001/02
sukcesy 2000/01
sukcesy 1999/00

DATA KONKURSU
RANGA I TEMAT KONKURSU

LAUREACI / MIEJSCE / OPIEKUN

2010
GMINNY
Gminny Konkurs Zdobnictwa Bibułkowego "Kwiaty naszych ogrodów,
pól i łąk"
Wyróżnienie otrzymały:
    Alicja Dudek i Karolina Kłusak

2010
GMINNY
X Gminny Konkurs Wokalno- Tanecznego GimPlay-Show
II miejsce zajęła:
    Anna Biernat
    W kategorii tanecznej II miejsce zajęły:
    Paulina Binda, Paulina Sporek, Judyta Binda opiekun: mgr Maria Wołek.

2010
MIĘDZYSZKOLNY
Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną "Fizyka w moich oczach"
I miejsce zajęły:
    Anna Biernat, Kamila Marszałek

    opiekun: mgr Barbara Piątek Matlas.

2010
GMINNY
I Gminny Konkurs Literacki "W moim magicznym domku"
III miejsce zajęła:
    Sylwia Kaleta

    opiekun: mgr Natalia Rachwalik.

2010
GMINNY
I Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych "Gwiazda Betlejemska 2010"
II miejsce zajęła:
    Anna Biernat
    WYRÓŻNIENIE otrzymały:
    Anna Biernat, Paulina Sporek
    opiekun: mgr Maria Wołek.

2010
GMINNY
Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
II miejsce zajęli:
    Przemysław Zawiła, Kamil Pawlus, Dominik Dobija

    opiekun: mgr Małgorzata Zawada.

2010
GMINNY
XIX Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy 2010
I miejsce zajęła:
    Paulina Binda; II miejsce - Anna Szeląg, I miejsce - drużyna

    opiekun: lic. Grzegorz Śleziak.

2010
REJONOWY
Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego
I miejsce zajęli:
    Krzysztof Cader, Łukasz Maślanka

    opiekun: lic. Grzegorz Śleziak.

2010
MIĘDZYSZKOLNY
Konkurs plastyczny "Skarby beskidzkich lasów"
Wyróżnienie otrzymał:
    Paweł Berek;

    opiekun: lic. Gabriela Kozioł.

2010
POWIATOWY
Konkurs literacki "Piykno jest naso ziymia żywiecko", zorganizowany przez Związek Podhalan
I miejsce zdobyła:
    Sylwia Krzus;
    IV miejsce zajęła w tym konkursie - Monika Gruszecka

    opiekun: mgr Teresa Biela.

2010
POWIATOWY
Powiatowy Konkurs Muzyczny "Piosenki mojej mamy"
Laureatką została:
    Anna Biernat;

    opiekun: mgr Maria Wołek.

2010
POWIATOWY
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanoc w tradycji naszych przodków”
Wyróżnienie otrzymała:
    Joanna Kobyłecka;

    opiekun: lic. Gabriela Kozioł.

2010
WOJEWÓDZKI [ŚKO]
Wojewódzka Olimpiada z Geografii
Laureatem został:
    Jakub Ryżka;

    opiekun: mgr Tomasz Juraszek

2010
MIĘDZYNARODOWY
XIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Laureatami zostali:
    Jakub Ryżka, Mateusz Bąk, Przemysław Zawiła;

    opiekun: ks. mgr Sławomir Kosiński.

2010
MIĘDZYNARODOWY
XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
Wyróżnienie otrzymała:
    Klaudia Misiarz;
    opiekun: lic. Gabriela Kozioł

STYCZEŃ 2010
POWIATOWA OLIMPIADA [ŚKO]
Lauretem Powiatowej Olimpiady z Geografii - organizowanej przez Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach został:
    Jakub Biegun - kl. III b;

    opiekun: mgr Tomasz Juraszek.

STYCZEŃ 2010
POWIATOWY
Konkurs Informatyczno-Językowy "Ikar"
Do III etapu konkursu [finalistka konkursu] zakwalifikowała się:
    Weronika Biegun - kl. III b;

    opiekunowie: mgr Alina Jakubiec,
    mgr Agnieszka Piątek.

STYCZEŃ 2010
GMINNY KONKURS
I Międzyszkolny Przegląd Kolęd
i Pastorałek
Wyróżnienie - w I Gminnym i Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych "Gwiazda Betlejemska-2010" otrzymały:
    Anna Biernat - kl. II a;
    Paulina Sporek - kl. II b

    opiekun: mgr Maria Wołek.

STYCZEŃ 2010
GMINNY KONKURS
I Międzyszkolny Przegląd Kolęd
i Pastorałek
Laureatką II miejsca - I Gminnego i Międzyszkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych "Gwiazda Betlejemska-2010" została:
    Anna Biernat - kl. II a;

    opiekun: mgr Maria Wołek.

GRUDZIEŃ 2009
OLIMPIADA

ŚKO

Do II etapu powiatowej olimpiady z matematyki zakwalifikował się:
    Jakub Ryżka - kl. IIIa;

    opiekun: mgr Jolanta Kuś.

GRUDZIEŃ 2009
OLIMPIADA

ŚKO

Do II etapu powiatowej olimpiady z historii zakwalifikowała się:
    Magdalena Gałuszka - kl. IIIa;

    opiekun: dr Przemysław Dyrlaga.

GRUDZIEŃ 2009
OLIMPIADA

ŚKO

Do II etapu powiatowej olimpiady z geografii zakwalifikowali się następujący uczniowie:
    Jakub Ryżka - kl. IIIa; Mateusz Bąk - kl. IIIb; Karolina Skrzypek - kl. II b;
    opiekun: mgr Tomasz Juraszek.

GRUDZIEŃ 2009
OLIMPIADA

ŚKO

Do II etapu powiatowej olimpiady z języka polskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
    Edyta Sołtysek - kl. IIIa; Magdalena Gałuszka - kl. IIIa; Karolina Skrzypek - kl. II b;

    opiekun: mgr Teresa Biela.

LISTOPAD 2009
POWIATOWY

Olimpiada Informatyczno-Językowa "Ikar"

Do II etapu konkursu zakwalifikowały się:
    Weronika Biegun (kl. IIIb), Sylwia Kaleta (kl. IIa);

    opiekunowie –
    mgr A. Jakubiec, mgr A. Piątek.

LISTOPAD 2009
MIĘDZYGMINNY

Międzygminny Turniej Szachowy

Do II etapu konkursu zakwalifikowały się:
    Sylwia Kaleta (kl. IIa), Judyta Binda (kl. IIb);
    opiekun - lic. J. Darowska.

Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Archiwum



Copyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | Copyright © Administrator: Alina Jakubiec