Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Uczniowie
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
Szkoła
Copyright ©
Gimnazjum Publiczne nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06
gimnazjum@konto.pl


GIMNAZJUM PUBLICZNE W WIEPRZU

Sukcesy uczniów 2010/2011

Strona główna
sukcesy 2016/2017
sukcesy 2015/2016
sukcesy 2014/2015
sukcesy 2013/2014
sukcesy 2012/2013
sukcesy 2011/2012
sukcesy 2010/2011
sukcesy 2009/2010
sukcesy 2008/2009
sukcesy 2007/08
sukcesy 2006/07
sukcesy 2005/06
sukcesy 2004/05
sukcesy 2003/04
sukcesy 2002/03
sukcesy 2001/02
sukcesy 2000/01
sukcesy 1999/00

DATA KONKURSU
RANGA I TEMAT KONKURSU

LAUREACI / MIEJSCE / OPIEKUN

2011
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ
I miejsce zajęła:
    Katarzyna Rozmus - klasa Ia.
    Opiekun: mgr Magdalena Szczotka

2011
GMINNY KONKURS LITERACKI „TO, CO NAJWAŻNIEJSZE”
I miejsce otrzymała:
    Sylwia Kaleta - klasa IIIa.
    Opiekun: mgr Natalia Rachwalik

2011
POWIATOWY KONKURS LITERACKI MEMORIAŁ IM. ZOFII RĄCZKI
Wyróżnienie otrzymały:
    Ewelina Zawada klasa IIa i Dominika Matlas - klasa IIb.
    Opiekun: mgr Teresa Biela

2011
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
Wyróżnienie otrzymała:
    Karolina Suchanek - klasa IIa.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

2011
KONKURS PLASTYCZNY „LAS DLA NAS, MY DLA LASU”
Wyróżnienie w konkursie plastycznym otrzymały:
    Paulina Dłutko i Weronika Murańska - kl. IIa.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

2011
POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY „PIOSENKI MOJEJ MAMY
Laureatem została:
    Anna Sanetra - klasa IIa.
    Opiekun: mgr Maria Wołek

2011
WIOSENNY ZLOT EKOLOGICZNY CZYSTE GÓRY
Wyróżnienie w konkursie plastycznymotrzymała:
    Karolina Suchanek - kl. Ia.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

2011
WIOSENNY ZLOT EKOLOGICZNY CZYSTE GÓRY
Wyróżnienie otrzymali:
    Damian Pawlus i Paulina Kostrzewa - klasa IIIb.
    Opiekun: mgr Małgorzata Krzuś, mgr Tomasz Juraszek

2011
POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „KTO NAS TRUJE W NASZYM MIEŚCIE”
Wyróżnienie otrzymała:
    Klaudia Salawa - kl. IIIa.
    Opiekun: mgr Małgorzata Krzuś

2011
POWIATOWY KONKURS WIEDZY O SZTUCE
I miejsce zajęła:
    Karolina Skrzypek - klasa IIIb.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

2011
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BOŻONARODZENIOWY ANIOŁEK”
I miejsce zajęła:
    Ewelina Zawada - kl. IIa.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

2011
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
II miejsce zajęli:
    Alicja Dudek, Aleksandra Dudek, Karolina Kłusak, Natalia Szuta, Michał Rypień, Paweł Migał, Nikodem Kosiec.
    Opiekun: mgr Magdalena Szczotka

2011
MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ”
Laureatami konkursu zostali:
    Przemysław Zawiła i Beata Krzus - kl. IIIa.
    Opiekun: ks. mgr Sławomir Kosiński

2011
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”
Wyróżnienie otrzymała:
    Sylwia Kaleta - kl. IIIa.
    Opiekun: mgr Jolanta Kuś

2011
MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MIESZKAM W BESKIDACH”
I miejsce zajęła:
    Natalia Szuta - kl. IIa.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

MARZEC 2011
GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
III miejsce w Gminnym Etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - zajął uczeń:
    Jakub Kłusak - kl. IIIb.
    Opiekun: mgr Małgorzata Zawada

MARZEC 2011
GMINNY TURNIEJ WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
I miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym zajęli:
    Przemek Zawiła - kl. IIIa;
    Kamil Pawlus - kl. IIIa;
    Dominik Dobija - kl. IIb.
    Opiekun: mgr Magdalena Szczotka

MARZEC 2011
X POWIATOWY
KONKURS WIEDZY O SZTUCE
I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce zajęła:
    Karolina Skrzypek - kl. IIIb.
    Opiekun: dr Przemysław Dyrlaga

MARZEC 2011
POWIATOWY TURNIEJ
TENISA STOŁOWEGO
I miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego zajęli następujący uczniowie:
    Krzysztof Cader - kl. IIb;
    Łukasz Maślanka - kl. IIb;
    Konrad Salawa - kl. IIa.
    Opiekun: lic. Grzegorz Śleziak

LUTY 2011
GMINNY KONKURS
WOKALNO TANECZNY GIMPLAY' SHOW
W Gminnym Konkursie Wokalno-Tanecznym GimPlay-Show laureatmi zostali:
    Anna Sanetra - kl. IIa - II MIEJSCE (wokal);
    Sebastian Wójcik - kl. IIb - III MIEJSCE (wokal);
    Anna Biernat - kl. IIIa - WYRÓŻNIENIE (wokal).
    Opiekun: mgr Maria Wołek
    Katarzyna Biegun (IIa), Sebastian Wójcik (IIb), Dominika Matlas (IIb), Kamil Pawlus (IIIa)- I MIEJSCE (taniec)
    Opiekun: mgr Franciszka Burczak
    Dominika Matlas (IIb), Kamil Pawlus (IIIa), Judyta Binda (IIIb), Nikodem Kosiec (IIIa), Paulina Sporek (IIIb), Kamil Skrzypek (IIIb) - III MIEJSCE (taniec)
    Opiekun: mgr Magdalena Szczotka

LUTY 2011
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
PAPIESKI "PAPIEŻ SŁOWIANIN"
Do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem: "Papież Słowianin" zakwalifikowali się następujący uczniowie:
    Kamil Pawlus - kl. IIIa;
    Jakub Polak - kl. Ib.
    Opiekun: ks. mgr Sławomir Kosiński

LUTY 2011
MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS
WIEDZY BIBLIOJNEJ "JONASZ"
Do finału Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Bilbiojnej "Jonasz" zakwalifikowali się następujący uczniowie:
    Beata Krzus - kl. IIIa;
    Przemk Zawiła - kl. IIIa.
    Opiekun: ks. mgr Sławomir Kosiński

LUTY 2011
POWIATOWY KONKURS
INFORMATYCZNO-JĘZYKOWY "IKAR"
Finalistką Powiatowego Konkursu Informatyczno-Językowego "IKAR" [SZKOŁY GIMNAZJALNE] pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach - mgra Stanisława Fabera, została uczennica:
    Sylwia Kaleta - kl. IIIa.

    Opiekunowie: mgr Alina Jakubiec, mgr Agnieszka Piątek

STYCZEŃ 2011
ŚWIĄTECZNY KONKURS LITERACKI
W świątecznym konkursie literackim z cyklu „Boże Narodzenie w Beskidach”, wyróżnienia otrzymały:
    Karolina Skrzypek kl. IIIb
    wyróżnienie I-ego stopnia;

    Sara Weichamer kl. IIIb
    wyróżnienie II-ego stopnia.

    Opiekun: mgr Teresa Biela.

    Anna Sałamun kl. Ib
    wyróżnienie I-ego stopnia;

    Gabriela Drewniak kl. Ib
    wyróżnienie II-ego stopnia.

    Opiekun: mgr Natalia Rachwalik

GRUDZIEŃ 2010
OLIMPIADA
ŚKO

Do II etapu konkursu przedmiotowego z matematki zakwalifikowała się uczennica:
    Sylwia Kaleta - kl. IIIa.
    Opiekun: mgr Jolanta Kuś

GRUDZIEŃ 2010

REGIONALNY KONKURS
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie z Języka Niemieckiego „Zeige dein Talent” („Pokaż swój talent” otrzymał:
    Michał Pawlus - kl. Ib.
    Opiekun: mgr Anna Pająk

PAŹDZIERNIK 2010
OLIMPIADA
Z JĘZYKA POLSKIEGO [ŚKO]
Do II etapu przedmiotowej olimpiady z języka polskiego zakwalifikowały się uczennice z kl. III b:
    Karolina Skrzypek i Sara Weichamer.
    Opiekun: mgr Teresa Biela

PAŹDZIERNIK 2010

POWIATOWY
KONKURS LITERACKI

Wyróżnienie w Konkursie Literackim pod hasłem "Jan Paweł II - odwaga świętości" otrzymał:
    Jakub Polak - kl. Ib.
    Opiekun: mgr Natalia Rachwalik

Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Archiwum



Copyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | Copyright © Administrator: Alina Jakubiec