Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Uczniowie
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
Szkoła
Copyright ©
Gimnazjum Publiczne nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06
gimnazjum@konto.pl


GIMNAZJUM MIĘDZYNARODOWEGO PARTNERSTWA
Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMIW WIEPRZU
Sukcesy uczniów 2013/2014
Strona główna

sukcesy 2016/2017
sukcesy 2015/2016
sukcesy 2014/2015
sukcesy 2013/2014
sukcesy 2012/2013
sukcesy 2011/2012
sukcesy 2010/2011
sukcesy 2009/2010
sukcesy 2008/2009
sukcesy 2007/08
sukcesy 2006/07
sukcesy 2005/06
sukcesy 2004/05
sukcesy 2003/04
sukcesy 2002/03
sukcesy 2001/02
sukcesy 2000/01
sukcesy 1999/00

DATA KONKURSU
RANGA I TEMAT KONKURSU

LAUREACI / MIEJSCE / OPIEKUN

LUTY
2014
POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-JĘZYKOWY "IKAR"
WYRÓŻNIENIE: Sebastian Krzuś

    Opiekun naukowy:
    mgr Alina Jakubiec, mgr Agnieszka Piątek-Tyc

LUTY
2014
POWIATOWY KONKURS LITERACKI "SZUFLADA"
MIEJSCE II: Magdalena Brandys

    Opiekun naukowy:
    mgr Teresa Biela

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W SZACHACH
MIEJSCE I: Marcin Rypień
MIEJSCE II: Paweł Piasek

    Trener:
    mgr Grzegorz Śleziak

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ - DZIEWCZYNY
MIEJSCE II: Łucja Dudek, Oliwia Michulec, Klaudia Polak, Paulina Tomiczek, Martyna Borowińska, Anna Lisicka, Sabina Pieronek

    Trener:
    mgr Magdalena Szczotka

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ - CHŁOPCY
MIEJSCE III: Marcin Rypień, Michał Kozieł, Miłosz Świniański, Karol Rozmus, Damian Marek, Adrian Kupczak, Michał Kuś, Bartłomiej Golasik, Tomasz Caputa, Tomasz Biegun

    Trener:
    mgr Grzegorz Śleziak

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - CHŁOPCY
MIEJSCE II: Marcin Rypień, Michał Kozieł, Miłosz Świniański, Karol Rozmus, Damian Marek, Adrian Kupczak

    Trener:
    mgr Grzegorz Śleziak

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - DZIEWCZYNY
MIEJSCE II: Łucja Dudek, Oliwia Michulec, Klaudia Polak, Paulina Tomiczek, Martyna Borowińska, Anna Lisicka

    Trener:
    mgr Magdalena Szczotka

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ - DZIEWCZYNY
MIEJSCE II: Łucja Dudek, Oliwia Michulec, Klaudia Polak, Paulina Tomiczek, Martyna Borowińska, Anna Lisicka, Natalia Figura

    Trener:
    mgr Magdalena Szczotka

STYCZEŃ
2014
POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ - CHŁOPCY
MIEJSCE IV: Marcin Rypień, Michał Kozieł, Miłosz Świniański, Dominik Wachtarczyk, Damian Marek, Adrian Kupczak, Michał Kuś, Sebastian Krzuś, Karol Rozmus, Paweł Piasek, Dawid Nowicki

    Trener:
    mgr Grzegorz Śleziak

STYCZEŃ
2014
GMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ - CHŁOPCY
MIEJSCE I: Marcin Rypień, Michał Kozieł, Miłosz Świniański, Dominik Wachtarczyk, Damian Marek, Adrian Kupczak, Michał Kuś, Sebastian Krzuś, Karol Rozmus, Paweł Piasek, Dawid Nowicki, Sebastian Świniański, Bartłomiej Golasik, Tomasz Caputa, Tomasz Biegun, Amadeusz Suchanek

    Trener:
    mgr Grzegorz Śleziak

STYCZEŃ
2014
V GMINNY I MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK ORAZ MAŁYCH FORM KOLĘDNICZYCH "GWIAZDA BETLEJEMSKA 2014"
ZŁOTA GWIAZDA BETLEJEMSKA: Kinga Kręcichwost
MIEJSCE I: Monika Bąk, Patrycja Krzus, Paweł Zawiła [Trio Wokalno-Instrumentalne]
MIEJSCE II: Paweł Zawiła [kat. soliści]

    Opiekun naukowy:
    mgr Maria Wołek

GRUDZIEŃ
2013
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
"Cztery pory roku w Beskidach”
MIEJSCE I: Dominik Wachtarczyk
MIEJSCE III: Olga Wrona
WYRÓŻNIENIE: Kamila Pawlus

    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga

GRUDZIEŃ
2013
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„Tradycja a współczesność – świąteczne zwyczaje polsko-czeskiego pogranicza”
MIEJSCE I: Karolina Kosiec
MIEJSCE III: Angelika Żuławska

    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga

GRUDZIEŃ
2013
POWIATOWY KONKURS LITERACKI "BOŻE NARODZENIE W BESKIDACH"
WYRÓŻNIENIA:
Piotr Pitry, Amadeusz Suchanek, Olga Wrona, Martyna Figura, Laura Piznal, Magdalena Brandys, Kamila Pawlus (opiekun: mgr Teresa Biela)

Patrycja Krzus
(opiekun: mgr Natalia Rachwalik).


LISTOPAD
2013
KONKURS LITERACKI "BOHATER Z MOJEJ GMINY"
LAUREACI:

NAGRODA SPECJALNA ZA NAJLEPSZĄ PRACĘ W KONKURSIE:
Laura Piznal (opiekun: mgr Teresa Biela)

MIEJSCE I: Magdalena Brandys (opiekun: mgr Teresa Biela).
MIEJSCE II: Joanna Jakubiec (opiekun: mgr Teresa Biela).
MIEJSCE III: Patrycja Krzus (opiekun: mgr Natalia Rachwalik).

    Opiekun naukowy:
    mgr Teresa Biela

PAŹDZIERNIK
2013
KONKURS LITERACKI "NAUCZYCIEL MOICH MARZEŃ"
LAUREACI:

KATEGORIA WIERSZ:
MIEJSCE II - Joanna Jakubiec (kl. III a).
MIEJSCE III - Dominik Wachtarczyk (kl. II a), Kamila Pawlus (kl. II b).

KATEGORIA PROZA:
MIEJSCE I - Laura Piznal (kl. II b), Magdalena Brandys (kl. III a).

    Opiekun naukowy:
    mgr Teresa Biela

Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Archiwum



Copyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | Copyright © Administrator: Alina Jakubiec