Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Szkoła
Uczniowie
Dokumenty
Wymiana międzynarodowa
Szkoła
Copyright ©
Gimnazjum Publiczne nr2
w Wieprzu
Ul. Szkolna 800
34-382 Bystra
Tel/Fax. (033) 867-59-06
gimnazjum@konto.pl


GIMNAZJUM MIĘDZYNARODOWEGO PARTNERSTWA
Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMIW WIEPRZU
Sukcesy uczniów 2014/2015
Strona główna

sukcesy 2014/2015
sukcesy 2013/2014
sukcesy 2012/2013
sukcesy 2011/2012
sukcesy 2010/2011
sukcesy 2009/2010
sukcesy 2008/2009
sukcesy 2007/08
sukcesy 2006/07
sukcesy 2005/06
sukcesy 2004/05
sukcesy 2003/04
sukcesy 2002/03
sukcesy 2001/02
sukcesy 2000/01
sukcesy 1999/00

DATA KONKURSU
RANGA I TEMAT KONKURSU

LAUREACI / MIEJSCE / OPIEKUN


2014
XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”, kategoria: Rysunek 12-14
I miejsce: Karolina Wojtusiak

    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga


2014
XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”, kategoria: Rysunek 12-14
II miejsce: Dawid Kaletka

    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga


2014
XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”, kategoria: Szkło
III miejsce: Wojciech Ponikwia

    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga


2014
XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”, kategoria: Makieta
Wyróżnienie: Martyna Howaniec

    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga


2014
Ogólnopolski Konkurs poetycko – plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”, kategoria: Gimnazja – prace plastyczne.
II miejsce: Karolina Wojtusiak

    Opiekun naukowy:
    mgr Małgorzata Zawada


2014
Rejonowe rozgrywki w tenisie stołowym (Ligota)
II miejsce (wicemistrzostwo): Bartłomiej Arast, Łukasz Kosiec, Kamil Kaletka, Jakub Gustyn

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2014
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tytoń czy zdrowie? Wybierz sam!”, zorganizowany w ramach realizacji zadań w programie profilaktyki palenia tytoniu pt.: „Znajdź Właściwe Rozwiązanie”
I miejsce: Olga Wrona

    Opiekun naukowy:
    mgr Małgorzata Zawada


2014
Powiatowy Konkurs Krajoznawczy „Czyste Góry”, jesień 2014 r.
II miejsce: Konrad Hutman-Wilczek

    Opiekun naukowy:
    mgr Tomasz Juraszek


2014
Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Czyste Góry”, jesień 2014
II miejsce: Piotr Pitry

    Opiekun naukowy:
    mgr Małgorzata Krzuś


2014
Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Czyste Góry”, wiosna 2015 r.
I miejsce: Konrad Hutman-Wilczek

    Opiekun naukowy:
    mgr Tomasz Juraszek


2014
Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Czyste Góry”, wiosna 2015 r.
Wyróżnienie: Konrad Hutman-Wilczek

    Opiekun naukowy:
    mgr Tomasz Juraszek


2014
V Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Drzewa naszych lasów”, zorganizowany przez Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu i Nadleśnictwo Jeleśnia
I miejsce: Piotr Pitry

    Opiekun naukowy:
    mgr Małgorzata Krzuś


2014
(Powiatowy) konkurs „Funkcje lasu”, zorganizowany przez Nadleśnictwo Węgierska Górka
Wyróżnienie: Klaudia Śnieżek
Magdalena Szafarczyk
    Opiekun naukowy:
    dr Przemysław Dyrlaga


2014
Powiatowy Konkurs Szachowy
V miejsce:
Antoni Pawlus, Paweł Piasek

    Opiekunowie naukowi:
    mgr Grzegorz Śleziak


2014
Powiatowy Konkurs Informatyczno-Językowy „Ikar”
Finalista: Tymoteusz Gancarczyk

    Opiekunowie naukowi:
    mgr Alina Jakubiec, mgr Agnieszka Piątek-Tyc


2015
Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych
IV miejsce
Drużyna dziewcząt: Natalia Kliś, Olga Wrona, Paulina Tomiczek, Estera Pszczółka, Klaudia Polak

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
I Gminne Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych
I miejsce
Drużyna chłopców: Dominik Pszczółka, Wit Wójcik, Amadeusz Suchanek, Paweł Piasek, Klaudiusz Piela, Patryk Bundyra, Szymon Jakubiec, Marcin Arast

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Powiatowe rozgrywki w tenisie stołowym (Gilowice)
II miejsce
Bartłomiej Arast, Łukasz Kosiec, Kamil Kaletka, Jakub Gustyn

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
XXIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz kategoria: gimnazjum - chłopcy
I miejsce drużynowo i miejsca I-V indywidualnie według kolejności
Bartłomiej Arast, Dominik Arast, Kamil Kaletka, Jakub Gustyn, Łukasz Kosiec

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
XXIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz kategoria: gimnazjum - dziewczęta
IV miejsce:
Paulina Pawełek

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
XXIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz kategoria: open+gimnazjum
I miejsce:
Kamil Kaletka

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
XXIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz kategoria: open+gimnazjum
VI miejsce:
Bartłomiej Arast

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminne rozgrywki w tenisie stołowym
II miejsce:
Klaudia Polak, Paulina Pawełek, Julia Caputa

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminne rozgrywki w tenisie stołowym
I miejsce:
Bartłomiej Arast, Łukasz Kosiec, Kamil Kaletka, Jakub Gustyn

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
I Gminne Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych
I miejsce:
Drużyna dziewcząt: Natalia Kliś, Olga Wrona, Paulina Tomiczek, Estera Pszczółka, Klaudia Polak

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
I Gminne Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych
I miejsce:
Drużyna chłopców: Dominik Pszczółka, Wit Wójcik, Amadeusz Suchanek, Paweł Piasek, Klaudiusz Piela, Patryk Bundyra, Szymon Jakubiec, Marcin Arast,

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminne zawody lekkoatletyczne
I miejsce:
Drużyna chłopców: Jakub Pieczarka, Łukasz Kosiec, Adrian Figura, Dominik Wachtarczyk, Paweł Piasek, Szymon Jakubiec, Wit Wójcik, Damian Kosiec, Bartłomiej Arast, Kacper Kosiec, Dominik Pszczółka, Dominik Arast, Patryk Krzus

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminne zawody lekkoatletyczne
II miejsce:
Drużyna dziewcząt: Magdalena Lach, Weronika Pach, Patrycja Luter, Klaudia Polak, Kamila Pawlus, Julia Caputa, Estera Pszczółka, Maria Urbańska, Paulina Tomiczek, Weronika Zemczak, Magdalena Szafarczyk, Agata Damek

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminne zawody w piłce plażowej kategoria: dziewczęta
II miejsce:
Klaudia Polak, Paulina Pawełek

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminne zawody w piłce plażowej kategoria: chłopcy
II miejsce:
Paweł Piasek, Dawid Nowicki

    Opiekun naukowy:
    mgr Grzegorz Śleziak


2015
Gminny konkurs literacki „Bohater naszej gminy”
I miejsce:
Laura Piznal

    Opiekun naukowy:
    mgr Teresa Biela


2015
Gminny konkurs literacki „Bohater naszej gminy”
II miejsce:
Klaudia Polak

    Opiekun naukowy:
    mgr Teresa Biela


2015
Gminny Konkurs Piosenki Turystycznej
I miejsce:
Ewelina Kumorek, Natalia Kliś, Konrad Hutman-Wilczek, Artur Kuśnierz, Dawid Nowicki, Piotr Pitry, Dominik Wachtarczyk, Paweł Wojciuch

    Opiekunowie naukowi:
    mgr Kamila Kowalska, mgr Grzegorz Śleziak


2015
XIV Gminny Konkurs Wokalno Taneczny GimPlay-Show kategoria wokalna
I miejsce
Zespół „Universum”: Wit Wójcik, Weronika Pach, Dawid Kaletka, Jakub Piela

    Opiekun naukowy:
    -


2015
XIV Gminny Konkurs Wokalno Taneczny GimPlay-Show kategoria wokalna
Nagroda specjalna:
Wit Wójcik

    Opiekun naukowy:
    -


2015
XIV Gminny Konkurs Wokalno Taneczny GimPlay-Show kategoria wokalna
II miejsce:
Radosław Niemczycki

    Opiekun naukowy:
    mgr Grażyna Budny-Ziemba

Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Konkursy
Rodzice
Szkoła ponadgimnazjalna
Inne
Archiwum



Copyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | Copyright © Administrator: Alina Jakubiec