Ukraina-Polska
Zobacz zdjęcia z projektu:
Muzyczne

Projekt Międzynarodowy Ukraina - Polska
PROJEKT REALIZOWANY NA UKRAINIE.
Koordynator projektu: mgr AlinaJakubiec.
Lwów - Żydaczów, 6-7.10.2011 r.
PROJEKT REALIZOWANY NA UKRAINIE:

Przez dwa cudowne dni dziesięciu uczniów z naszego gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli: mgr Aliny Jakubiec oraz mgr Franciszki Burczak realizowało na terenie Lwowa i Żydaczowa międzynarodowe warsztaty kulturowe, których rezultatem było wspólne opracowanie plakatów na ME 2012 Wieprz- Żydaczów. POnadto dyrektor Gimnazjum im. O.Partyckiego w Żydaczowie dr Vasyl Blagij zaprosił naszą deleację do żydaczowskiej szkoły, gdzie nasi uczniowie zaprezentowali wyuczone na poprzednim projekcie z młodzieżą wileńską - wybrane tańce, muzykę i śpiew Górali Żywieckich. W mini koncercie wzięła udział cała szkoła, wszyscy uczniowie i nauczyciele a ponadto naczelnik żydaczowskiej oświaty. BYŁO SUPER ;) Ponadto NASI uczniowie wzięli udział w wycieczce dydaktycznej po Lwowie, gdzie mieli okazję zapoznać się z bogatą historią i kulturą tego pięknego miasta. Zakosztowali wspaniałej kuchni ukraińskiej i nawiązali nowe znajomości...