Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
ERASMUS+
Galeria zdjęć:

MIĘDZYNARODOWY PROGRAM ERASMUS+

Koordynator projektu: mgr Kamila Kowalska.

TEST SKILLS AUDIT TOOL - PODSUMOWANIE

W dniach 23-26 maja w naszej szkole odbył się kolejny i ostatni już test Skills Audit mający na celu zweryfikowanie ile uczniowie naszej szkoły dowiedzieli się o krajach biorących udział w projekcie "Connecting Pupils to the European Space" przez trzy lata. Poniżej zamieszczamy wykres dzięki któremu można porównać wyniki testu z lat ubiegłych. Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie testu: mgr Kamila Kowalska, mgr Anna Kliś.

ZOBACZ: ZDJĘCIA
WYNIKI TESTU

Prezentacja materiałów związanych z projektem „Connecting Pupils to the European Space”. 12.04.2017 r.

12.04.2017 r. w naszej szkole odbyła się kolejna prezentacja materiałów związanych z projektem „Connecting Pupils to the European Space”. Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły zobaczyli materiały, przygotowane przez zespoły projektowe z Anglii, Chorwacji, Rumunii, Turcji, Grecji oraz Hiszpanii . Materiały te dotyczyły obchodów świąt, uroczystości i tradycyjnych potraw. Była to doskonała okazja by porównać zwyczaje panujące w krajach partnerskich. W prezentacji materiałów brali udział uczniowie klasy IIIB Patryk Bundyra i Gabriel Jarco. Zapraszamy na stronę internetową projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/, na której można zobaczyć wspomniane wyżej materiały. koordynator projektu na terenie szkoły: mgr Kamila Kowalska

ZOBACZ: ZDJĘCIA


Konkurs na najlepszy plakat przedstawiający kraje uczestniczące w projekcie CONNNECTING PUPILS TO THE EUROPEAN SPACE.

Już wkrótce rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy plakat przedstawiający kraje uczestniczące w projekcie CONNNECTING PUPILS TO THE EUROPEAN SPACE. Poniżej prezentujemy wszystkie prace. Przypominamy, że każda klasa miała zaprezentować jeden kraj, wyłoniony w drodze losowania. Koordynator konkursu i projektu: mgr Kamila Kowalska

ZOBACZ: PRACE

Konkurs wiedzy o krajach biorących udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”.

W dniu 15 marca 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o krajach biorących udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space” w ramach programu Erasmus+. Zakres materiału obejmował zagadnienia znajdujące się na stronie internetowej projektu http://www.erasmusproject.co.uk/. Każda klasa mogła wytypować dwa dwuosobowe zespoły. Rozwiązywali oni test składający się z 22 pytań w aplikacji Kahoot.
Wyniki:
I miejsce – Julia Caputa i Paulina Pawełek (IIIb)
II miejsce- Kamil Drewniak i Gabriel Jarco (IIIb)
III miejsce – Joanna Błachut i Kinga Gustyn (IIa)
Koordynator konkursu: mgr Kamila Kowalska

ZOBACZ: ZDJĘCIA

Prezentacja materiałów związanych z projektem „Connecting Pupils to the European Space”. 13.02.2-17 r.-17.02.2017 r.

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyła się kolejna prezentacja materiałów związanych z projektem „Connecting Pupils to the European Space”. Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły zobaczyli materiały, przygotowane przez zespoły projektowe ze szkół partnerskich, z Anglii, Chorwacji, Rumunii, Turcji, Grecji oraz Hiszpanii . W materiałach przedstawione były ciekawe informacje na temat państw,miast, z których pochodzą uczestnicy projektów, można było zobaczyć jak wygląda ich najbliższa okolica: ulice, budynki,szkoły, sklepy, jakie są lokalne atrakcje oraz w jaki sposób młodzież danego kraju lubi spędzać swój czas wolny. Nasi uczniowie wysłuchali także hymnów wszystkich państw, zapoznali się z ważniejszymi wydarzeniami z historii krajów partnerskich oraz zaznajomili się z sylwetkami ważnych osobistości. Zapraszamy na stronę internetową projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/, na której można zobaczyć wspomniane wyżej materiały.

ZOBACZ: ZDJĘCIA

Szkolne konkursy - Erasmus+.

Szkolny koordynator projektu „Connecting Pupils to the European Space”, realizowanego w ramach programu Erasmus+- pani mgr Kamila Kowalska wraz z zespołem projektowym ogłasza dwa konkursy: na najlepszy plakat przedstawiający kraj partnerski oraz konkurs wiedzy o państwach , biorących udział w projekcie. Oba konkursy adresowane są do wszystkich uczniów naszego gimnazjum. Wszystkie materiały pomocnicze znajdują się na stronie http://www.erasmusproject.co.uk/. Plakaty należy dostarczyć do 20 marca 2017r. Ogłoszenie wyników obu konkursów odbędzie się podczas dnia Erasmus+ w naszej szkole. Zachęcamy do udziału!

ZOBACZ:
REGULAMIN KONKURSU

Realizacja projektu w Hiszpanii "Connecting Pupils to the European Space" 9-10.02.2017 r.

W dniach 9-10 lutego nauczycielki z naszej szkoły: mgr Kamila Kowalska i mgr Magdalena Szczotka wzięły udział w kolejnym spotkaniu, w ramach programu Erasmus+, "Connecting Pupils to the European Space". Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej w Barcelonie. Uczestnicy rozmawiali z nauczycielami oraz uczniami biorącymi udział w projekcie , a także zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Hiszpanii. Przedstawicielki naszego gimnazjum wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Turcji i Chorwacji, prezentowały i omawiały przygotowane przez uczniów materiały do ostatniego tematu "Traditional cousine"(Tradycjna kuchnia). Materiały te już wkrótce zostaną dodane na stronę internetową projektu http://www.erasmusproject.co.uk/ .
Uczestnicy spotkania ustalili wspólnie terminy następnej wideokonferencji, w której udział będą brać uczniowie zaangażowani w realizację projektu. Ustalono również termin ostaniego testu diagnozującego Skills Audit. Koordynator na terenie Polski: mgr Kamila Kowalska

ZOBACZ:


POLSKO-HISZPAŃSKA WYMIANA MŁODZIEŻY. 8.02-13.02.2017 r.

W dniach 8.02.-13.02.2017 r. pięcioro uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami: mgr Kamilą Kowalską (koordynator) oraz mgr Magdaleną Szczotką, weźmie udział w projekcie językowo – kulturowym; wspólnie ze szkołą Institut Valldemossa w Barcelonie (Hiszpania).
W programie między innymi: zwiedzanie muzeum Nauki i Techniki Cosmo Caixa, zwiedzanie Narodowego Muzeum Sztuki Katalońskiej (gdzie znajdują się dzieła Pabla Picassa), wizyta na s,adionie Camp Nou;spacer po Parku Güell, zaprojektowanym przez A. Gaudiego oraz po Barri Gotic (najstarszej części centrum Barcelony). Uczniowie wezmą także udział w warsztatach kulinarnych, gdzie przygotowywać będą tradycyjne danie kuchni hiszpańskiej - paellę.

ZOBACZ:


Biuletyn informacyjny. 16.01.2017 r.

Zapraszamy do lektury siódmego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym zamieszczona jest m.in. relacja z wizyty w Chorwacji i opis działań zrealizowanych przez szkoły partnerskie, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska,mgr Teresa Biela, mgr Anna Kliś i mgr Aleksandra Dziki. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/

BIULETYN: ZOBACZ

Realizacja projektu w Chorwacji "Connecting Pupils to the European Space". 29-30.09.2016 r.

W dniach 29-30.09.2016 r. nauczyciele z naszej szkoły: mgr Kamila Kowalska i mgr Tomasz Juraszek wzięli udział w kolejnym spotkaniu, w ramach programu Erasmus+, "Connecting Pupils to the European Space". Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej w Gradacu. Uczestnicy rozmawiali z nauczycielami oraz uczniami biorącymi udział w projekcie, a także zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Chorwacji. Przedstawiciele naszego gimnazjum wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Turcji i Chorwacji, opracowywali zagadnienia do szóstej części materiałów nauczania "Traditional Cuisine" (Tradycyjna kuchnia), prezentowali i omawiali przygotowane przez uczniów materiały. Materiały te już wkrótce zostaną dodane na stronę internetową projektu http://www.erasmusproject.co.uk/. Uczestnicy spotkania ustalili wspólnie terminy następnej wideokonferencji, w której udział będą brać uczniowie zaangażowani w realizację projektu. Koordynator na terenie Polski: mgr Kamila Kowalska.

ZDJĘCIA: ZOBACZ

Biuletyn informacyjny. 07.09.2016.

Zapraszamy do lektury szóstego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym zamieszczona jest m.in. relacja z wizyty w Polsce i opis działań zrealizowanych przez szkoły partnerskie, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/

BIULETYN: ZOBACZ

Projekt ERASMUS + "Connecting Pupils to the European Space" w naszej szkole. 23.05.2016.

W dniach 19-20 maja w naszej szkole odbyło się szóste spotkanie projektowe, w ramach programu Erasmus+,"Connecting Pupils to the European Space". Nasze nauczycielki mgr Kamila Kowalska (koordynator projektu na terenie naszej placówki), mgr Natalia Rachwalik oraz mgr Agnieszka Piątek-Tyc wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii, Grecji oraz Turcji, opracowywały zagadnienia do piątej części materiałów nauczania "Famous people"(Znani ludzie), prezentowały i omawiały przygotowane przez uczniów materiały. Nasi goście zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Polsce, mogli zobaczyć jak funkcjonuje nasza placówka, także na specjalne zaproszenie Dyrektora Grzegorza Ciurli zwiedzili Szkołę Podstawową im. Jana Klicha w Wieprzu oraz razem z panią dyrektor Teresą Bielą odwiedzili Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz, w którym zostali powitani przez Panią Jadwigę Górny - sekretarza naszej gminy oraz Pana Piotra Pielę - Przewodniczącego Rady Gminy.

ZDJĘCIA: ZOBACZ

Biuletyn informacyjny. 16.05.2016.

Zapraszamy do lektury piątego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym zamieszczona jest m.in. relacja z wizyty w Grecji i opis działań zrealizowanych przez szkoły partnerskie, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska, mgr Natalia Rachwalik. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/

BIULETYN: ZOBACZ

Realizacja projektu w Grecji "Connecting Pupils to the European Space" 10-11.03.2016.

W dniach 10-11 marca nauczycielki z naszej szkoły: mgr Kamila Kowalska i mgr Natalia Rachwalik wzięły udział w kolejnym spotkaniu, w ramach programu Erasmus+, "Connecting Pupils to the European Space", finansowanym przez Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji. Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej w Atenach. Uczestnicy rozmawiali z nauczycielami oraz uczniami biorącymi udział w projekcie , a także zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Grecji. Przedstawicielki naszego gimnazjum wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Turcji i Chorwacji, opracowywały zagadnienia do czwartej części materiałów nauczania "Festivals" (Święta) , prezentowały i omawiały przygotowane przez uczniów materiały. Materiały te już wkrótce zostaną dodane na stronę internetową projektu http://www.erasmusproject.co.uk/ . Uczestnicy spotkania ustalili wspólnie terminy następnej wideokonferencji, w której udział będą brać uczniowie zaangażowani w realizację projektu.
ZDJĘCIA:

Prezentacja materiałów związanych z projektem „Connecting Pupils to the European Space”. 18.02.2016.

12 lutego 2016 r. w naszej szkole odbyła się druga prezentacja materiałów związanych z projektem „Connecting Pupils to the European Space”. Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły zobaczyli materiały, przygotowane przez zespoły projektowe ze szkół partnerskich, z Anglii, Chorwacji, Rumunii, Turcji, Grecji oraz Hiszpanii dotyczące tematu drugiego, czyli "Local area". W materiałach przedstawione były ciekawe informacje na temat miast, z których pochodzą uczestnicy projektów, można było zobaczyć jak wygląda ich najbliższa okolica: ulice, budynki, sklepy, jakie są lokalne atrakcje oraz w jaki sposób młodzież danego kraju lubi spędzać swój czas wolny. Zapraszamy na stronę internetową projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/, na której można zobaczyć wspomniane wyżej materiały.
Biuletyn informacyjny. 16.12.2015.

Zapraszamy do lektury czwartego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym zamieszczona jest m.in. relacja z wizyty w Rumunii i opis działań zrealizowanych przez szkoły partnerskie, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska, mgr Natalia Rachwalik. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego projektu: http://www.erasmusproject.co.uk/

BIULETYN: ZOBACZ

Wideokonferencja z uczniami ze szkół partnerskich. 23.11.2015.

20.11.2015 r. odbyła się w naszej szkole wideokonferencja z uczniami ze szkół partnerskich, biorących udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”, w ramach programu Erasmus +. Grupa uczniów naszego gimnazjum pod opieką koordynatora projektu - mgr Kamili Kowalskiej prowadziła konwersację w języku angielskim ze swoimi rówieśnikami z Grecji oraz Turcji. Uczniowie wymieniali się informacjami na temat swoich zainteresowań oraz planów na przyszłość.

ZDJĘCIA: ZOBACZ

Skills Audit – test diagnozujący w ramach programu Erasmus+. 23.11.2015.

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się test diagnozujący w ramach projektu „Connecting Pupils to the European Space”. Uczniowie i nauczyciele odpowiadali na pytania z zakresu kultury, historii, geografii, życia codziennego i obyczajów krajów partnerskich. Pytania do testu zostały przygotowane podczas spotkań projektowych. Test podzielono na trzy poziomy: level 1 - dla uczniów szkół podstawowych, level 2 - dla uczniów gimnazjum oraz level 3 dla nauczycieli. Od tego tygodnia działa również strona internetowa projektu, zachęcamy do jej odwiedzenia: KLIKNIJ
Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie testy: mgr Kamila Kowalska, mgr Alina Jakubiec, mgr Natalia Rachwalik. Koordynator projektu na terenie szkoły: mgr Kamila Kowalska

ZDJĘCIA: ZOBACZ

Realizacja projektu w Rumunii "Connecting Pupils to the European Space". 6-10.10.2015.

W dniach 6-10 października nauczycielki z naszej szkoły: mgr Kamila Kowalska i mgr Natalia Rachwalik wzięły udział w kolejnym spotkaniu, w ramach programu Erasmus+, "Connecting Pupils to the European Space", finansowanym przez Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji. Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej w Iasi – rumuńskim mieście, położonym blisko granicy z Mołdawią. Uczestnicy rozmawiali z nauczycielami oraz uczniami biorącymi udział w projekcie , a także zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Rumunii. Przedstawicielki naszego gimnazjum wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Turcji i Chorwacji, opracowywały zagadnienia do trzeciej części materiałów nauczania , prezentowały i omawiały przygotowane przez uczniów materiały. Materiały te już wkrótce zostaną upublicznione, ponieważ od listopada rusza strona internetowa projektu "Connecting Pupils to the European Space".Uczestnicy spotkania ustalili wspólnie termin następnej wideokonferencji, w której udział będą brać uczniowie zaangażowani w realizację projektu.
Koordynator projektu na terenie Polski - mgr Kamila Kowalska.

ZDJĘCIA: ZOBACZ

Międzynarodowe spotkanie w Bielcach. 2.10.2015 r.

W dniach od 29.09.2015 - 2.10.2015 r. dyrektor naszej szkoły wziął udział w międzynarodowym spotkaniu lektorów i dyrektorów szkół a także organizacji kościelnych i pozarządowych w Bielcach w Mołdawii. W spotkaniu wzięli także udział: Konsul Generalny RP oraz Prezes Domu Polskiego w Bielcach. Po drodze dyrektor odwiedził też naszą partnerską szkołę w Rumunii do której w najbliższych dniach udadzą się nasi nauczyciele m.in. mgr Kamila Kowalska.

ZDJĘCIA: ZOBACZ

Biuletyn. 4.09.2015 r.

Zapraszamy do lektury trzeciego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym zamieszczona jest m.in. relacja z wizyty w Hiszpanii i opis działań zrealizowanych przez szkoły partnerskie, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Jedna ze stron została poświęcona koordynatorowi projektu z Turcji, który zmarł w maju b.r. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska, mgr Agnieszka Piątek-Tyc.

BIULETYN: ZOBACZ

Realizacja projektu w Hiszpanii „Connecting Pupils to the European Space”. 5-10.05.2015 r.

W dniach 5-10 maja nauczycielki z naszej szkoły: mgr K. Kowalska, mgr Agnieszka Piątek -Tyc, mgr Teresa Biela wzięły udział w spotkaniu, w ramach programu Erasmus+, "Connecting Pupils to the European Space", finansowanym przez Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji. Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej w La Línea de la Concepción – mieście, położonym w południowej Hiszpanii. Uczestnicy rozmawiali z nauczycielami oraz uczniami zaangażowanymi w realizację projektu oraz zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Hiszpanii. Przedstawicielki naszego gimnazjum wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Turcji i Chorwacji, opracowywały zagadnienia do drugiej części materiałów nauczania.

ZOBACZ: ZDJĘCIA

Erasmus+ - Biuletyn - 05.05.2015 r.

Zapraszamy do lektury drugiego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym przedstawione zostały działania, zrealizowane przez szkoły, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska, mgr Natalia Rachwalik.

ZOBACZ: BIULETYN

Zwycięzca konkursu na logo projektu "Connecting pupils to the European Space" - 30.03.2015 r.

Zwycięzca konkursu na logo projektu „Connecting Pupils to the European Space”wyłoniony! Po zliczeniu głosów ze wszystkich szkół partnerskich, biorących udział w projekcie w ramach programu Erasmus+, zwyciężyło logo ucznia ze szkoły w Rumunii! Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Z wielką przyjemnością zawiadamiamy również, że logo naszego ucznia - Tymoteusza Gancarczyka (kl.Ib), zajęło I miejsce w głosowaniu w Rumunii.

ZOBACZ: ZWYCIĘSKIE LOGO

Wideokonferencja z uczniami ze szkół partnerskich - 26.03.2015 r.

26.03.2015 r. odbyła się w naszej szkole widoekonferencja z uczniami ze szkół partnerskich, biorących udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space” w ramach programu Erasmus +. Grupa uczniów naszego gimnazjum, pod opieką koordynatora projektu mgr Kamili Kowalskiej prowadziła konwersację w języku angielskim ze swoimi rówieśnikami z Hiszpanii oraz Turcji. Uczniowie wymieniali się informacjami i ciekawostkami na temat szkół, do których uczęszczają oraz - swoich krajów ojczystych.

ZOBACZ: ZDJĘCIA

Głosowanie na logo Projektu „Connecting Pupils to the European Space” – Etap Szkolny Wyniki - 17.03.2015 r.

W dniu 17 marca w naszej szkole odbyło się głosowanie na logo projektu "Connecting Pupils to the European Space", w ramach programu Erasmus+. Do głosowania przystąpiło 106 uczniów nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły. Po przeliczeniu ważnych głosów ustalono: I miejsce - logo z Rumunii, II miejsce logo z Rumunii, III miejsce logo z Grecji. Nad całością przebiegu głosowania czuwała - mgr Kamilia Kowalska, koordynator projektu na terenie naszej szkoły.

ZOBACZ: ZDJĘCIA

Realizacja projektu w Turcji „Connecting pupils to the European Space” - 7.03.2015 r.

W dniach 3-7 marca nauczyciele z naszej szkoły: mgr K. Kowalska, mgr W. Jakubiec, wzięli udział w spotkaniu, w ramach programu Erasmus+, "Komunikacja uczniów w przestrzeni europejskiej", finansowanym przez Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji. Spotkanie odbyło się w szkole partnerskiej w Kütahyi – mieście, położonym w środkowej części Turcji. Uczestnicy projektu rozmawiali z nauczycielami oraz uczniami zaangażowanymi w realizację projektu oraz zapoznali się z systemem edukacyjnym obowiązującym w Turcji. Nasi nauczyciele wspólnie z partnerami z innych krajów: Anglii, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Turcji i Chorwacji, opracowali szczegółowy plan działań, który będzie, w najbliższym czasie, realizowany we wszystkich szkołach biorących udział w ww. projekcie. Koordynator projektu na terenie Polski mgr Kamila Kowalska.

ZOBACZ: TURCJA

Konkurs "Komunikacja między uczniami w przestrzeni europejskiej" - 26.02.2015 r.

Komisja w składzie: mgr Wiesław Jakubiec, dr Przemysław Dyrlaga i mgr Kamila Kowalska zakwalifikowała do II etapu konkursu (międzynarodowego) na logo projektu "Komunikacja między uczniami w przestrzeni europejskiej" w ramach programu Erasmus + następujących uczniów: David Kaletka (kl.Ib) i Tymoteusz Gancarczyk (kl.Ib). ZDJĘCIA

Erasmus+ - Biuletyn - 23.02.2015 r.

Zapraszamy do lektury pierwszego biuletynu wydanego w ramach programu Erasmus+, w którym przedstawione zostały szkoły partnerskie, biorące udział w projekcie „Connecting Pupils to the European Space”. Opracowanie: mgr Kamila Kowalska, mgr Wiesław Jakubiec, mgr Natalia Rachwalik, mgr Agnieszka Piątek - Tyc.

ZOBACZ: BIULETYN

ZASPÓŁ:
Dnia 20.12.2014 utworzony został zespół Erasmusa+. Przewodniczącym została koordynator projektu na terenie naszej szkoły mgr Kamila Kowalska. Zadaniem zespołu będzie przygotowywanie materiałów potrzebnych do realizacji projektu, biuletynów, zdjęć, a także informowanie całej społeczności lokalnej o kolejnych działaniach. Zespół Erasmusa+: mgr Kamila Kowalska - koordynator projektu, mgr Wiesław Jakubiec, mgr Agnieszka Piątek - Tyc, mgr Natalia Rachwalik, mgr Tomasz Juraszek, mgr Mateusz Kapała.


KONKURS:
Szkolny koordynator projektu Ersamus + „Komunikacja między uczniami w przestrzeni europejskiej” - pani mgr Kamila Kowalska ogłasza konkurs na logo projektu. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wieprzu. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów na nowe możliwości edukacji informacyjnej oraz wykorzystanie technologii informacyjno komunikacyjnej w kontaktach z rówieśnikami w przestrzeni europejskiej. Logo powinno nawiązywać do tytułu projektu - „Komunikacja między uczniami w przestrzeni europejskiej” (np. flagi państw członkowskich, symbole nowoczesnej, multimedialnej komunikacji)
Technika wykonania – dowolna, format prac – A4
Podpisane prace proszę dostarczyć do dnia 30.01.2015 r. do pani mgr Kamili Kowalskiej.
Zwycięska praca weźmie udział w kolejnym etapie konkursu - międzynarodowym.


Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu
A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Strona Gimnazjum w Wieprzu
Wymiany międzynarodowe

Copyright by Gimnazjum Publiczne w Wieprzu | Administrator: ©Alina Jakubiec