Polska-Litwa (wrzesień 2011)
Galeria Litwa-Polska

Projekt Międzynarodowy Polsko-Litwski
PROJEKT REALIZOWANY NA LITWIE.
Koordynator projektu: mgr Agnieszka Piątek-Tyc.
Nauczyciele współpracujący: mgr Alina Jakubiec, mgr Małgorzata Krzuś.
Bezdany-Wilno-Troki-Warszawa 10-13.09.2011 r.
O PROJEKCIE:

W dniach od 10.09- 13.09.2011 r., uczniowie naszego gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli: mgr A. Piątek-Tyc, mgr M. Krzuś i mgr A. Jakubiec wzięli udział w Międzynarodowym Projekcie Polsko-Litewskim pod nazwą "Nasze tradycje, wspólne pasje – darem naszych serc". Naszym partnerem była Średnia Szkoła im. Juliusza Słowackiego w Bezdanach na Litwie. Uczniowie wzięli udział w zajęciach lekcyjnych: z języka angielskiego i litewskiego: realizacja - nauczyciele ze szkoły w Bezdanach; z chemii: realizacja - nauczyciel z gimnazjum w Żydaczowie na Ukrainie; z biologii: realizacja - nauczyciel z gimnazjum w Wieprzu. Ponadto, uczniowie zwiedzili stolicę Litwy Wilno, zamek w Trokach, ostatnim punktem projektu była stolica Polski - Warszawa.

1 | 2 | 3 | 4 |