Polska-Litwa
(październik 2011)
Zobacz zdjęcia z projektu:

Wymiana Międzynarodowa Polska-Litwa
PROJEKT REALIZOWANY W POLSCE.
Koordynator projektu: mgr Alina Jakubiec.
Nauczyciele współpracujący: mgr Franciszka Burczak, mgr Wiesław Jakubiec.
Miejsce i termin realizacji projektu:
Supraśl-Sobolewo-Kruszyniany-Bohoniki-Łaźnie: 30.09.2011 - 5.10.2011 r.
SUPRAŚL

Supraśl – miasto w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Supraśl. Położone jest nad rzeką Supraślą, na Wysoczyźnie Białostockiej, jest otoczone Puszczą Knyszyńską, historycznie na Podlasiu. Zaliczane do aglomeracji białostockiej. Według danych z 31 grudnia 2010 r. miasto miało 4606 mieszkańców. W Supraślu znajduje się siedziba Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Dzięki walorom ekologicznym miasta, czystości powietrza, braku ośrodków przemysłowych, mikroklimatowi oraz znajdujących się w pobliżu Supraśla bogatych złóż borowin, w 1999 Supraśl uzyskał status uzdrowiska.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |