Solenizantami tego dnia są:                                                        
Strona główna | Kalendarz | Rekrutacja | Szkoła z klasą
Certyfikat
Certyfikat
Nasi partnerzy
Projekt EFS
UCZESTNICY PROJEKTU: SZKOLNA AKADEMIA WIEDZY I UMIEJĘTNOSCI

Kierownik projektu: Wiesław Jakubiec (601 283 483) scwbeskidy@gmail.com

Ewaluacja projektu:

Zad. 2a - „Na początku wszystko jest trudne” - zajęcia wyrównawcze z matematyki, trener grupy: Jolanta Kuś

Środa 14:35 – 15:50

Skład grupy:
1. Katarzyna Nowicka
2. Kinga Wolska
3. Patrycja Lasik
4. Emilia Biegun
5. Sabina Pietraszko
6. Martyna Błachut
7. Paulina Kosiec
8. Paulina Dłutko
9. Sebastian Wójcik
10. Sebastian Dudek
11. Radosław Pieronek
12. Paweł Berek
13. Patryk Pawlus

Zad. 2b „Na początku wszystko jest trudne” zajęcia wyrównawcze z matematyki, trener grupy: Jolanta Kuś

Czwartek, 7:10 – 7:55

Skład grupy:
1. Karolina Krzus
2. Dominika Gwiżdż
3. Sabina Caputa
4. Jolanta Juraszek
5. Filip Krzus
6. Dominik Biegun
7. Szymon Grzegorz Urbaś
8. Paweł Jarco
9. Mateusz Dędys
10. Bartłomiej Gołuch
11. Jakub Sołtysek

Zad. 2c „Na początku wszystko jest trudne” - zajęcia dodatkowe z fizyki Trener: Barbara Piątek-Matlas

Środa, 13:40-14:25

Skład grupy:
1. Dominik Biegun
2. Paweł Błachut
3. Paweł Jarco
4. Joachim Kosiec
5. Filip Krzus
6. Kamil Sobala
7. Jakub Sołtysek
8. Eryk Witas

Zad. 2d „Na początku wszystko jest trudne” - dodatkowe zajęcia z fizyki Trener: Barbara Piątek-Matlas

Czwartek, 12:45 – 13:30

Skład grupy:
1. Jolanta Biegun
2. Sabina Caputa
3. Dominika Gwiżdż
4. Aleksandra Dudek
5. Katarzyna Kupczak
6. Marlena Misiarz
7. Weronika Murańska
8. Maria Pawlus
9. Magdalena Skrzypek
10. Karolina Suchanek
11. Natalia Szuta
12. Judyta Tomiczek

Zad. 2e „ Na początku wszystko jest trudne” - zajęcia wyrównawcze z biologii
Trener: Małgorzata Krzuś

15:20-16:05

Skład grupy:
1. Konrad Ponikwia
2. Karolina Krzus
3. Dominik Dudek
4. Kamil Sobala
5. Dominik Biegun
6. Paweł Jarco
7. Mateusz Dędys

Zad. 2e „Na początku wszystko jest trudne” - zajęcia wyrównawcze z chemii Trener: Małgorzata Krzuś

Poniedziałek, 14:30-15:15

1. Kinga Dziedzic
2. Sebastian Wójcik
3. Emilia Biegun
4. Magdalena Misiarz
5. Sebastian Dudek
6. Klaudia Marek
7. Adrian Gazda
8. Izabela Urbaś

Zad. 5a - "HTML, FILM W PRAKTYCE"
Trener: Alina Jakubiec

Poniedziałek, 14:25 - 15:55

Skład grupy:
1. Marcin Hojdys
2. Jakub Wrona
3. Joachim Kosiec
4. Paweł Słowik
5. Karolina Kosiec
6. Oliwia Michulec
7. Martyna Borowińska
8. Natalia Figura
9. Sabina Pieronek
10. Jolanta Juraszek
11. Sylwia Duraj

Zad.5b - "Multimedia, grafika"
Trener: Alina Jakubiec

Poniedziałek, 14:25 - 15:55

Skład grupy:
1. Magdalena Brandys
2. Marta Dudek
3. Joanna Jakubiec
4. Marcin Rypień
5. Maksymilian Luter
6. Sebastian Świniański
7. Marcin Dudek
8. Sebastian Krzuś
9. Paweł Zawiła

Zad. 3, poz.17 - „Idźcie na cały świat” - Konwersacje w języku angielskim
Trener: Kamila Kowalska

Wtorek, 15:30-16.15

Skład grupy:
1. Martyna Błachut
2. Anna Biegun
3. Kinga Bysko
4. Dominik Dobija
5. Dominika Matlas
6. Ewelina Zawada

Zad. 3, poz.17 - „Idźcie na cały świat”„Idźcie na cały świat” - konwersacje w języku angielskim
Trener: Magdalena Majnusz

Czwartek, 14.30-15:15

Skład grupy:
1. Karolina Suchanek
2. Jakub Gołuch
3. Krzysztof Duraj
4. Oliwia Michulec
5. Martyna Borowińska
6. Kinga Kręcichwost
7. Michał Stachura
8. Gabriela Drewniak
9. Eryk Polak
10. Tomasz Biegun

Zad. 5c - „Idźcie na cały świat”„Idźcie na cały świat” - konwersacje w języku ukraińskim
Trenerzy: Vasyl Blagij, Lyubov Petrunenko

Luty - maj, wrzesień - grudzień2011 oraz styczeń - maj 2012

Skład grupy:
1. Kamil Pawlus
2. Maryna Kosiec
3. Martyna Błachut
4. Kinga Dziedzic

Zad.6c „Uczyć się trzeba samemu przez całe życie” - zajęcia e- leringowe, zakres: kultura języka polskiego
Trener: Natalia Rachwalik

Skład grupy:
1. Tomasz Łoboz
2. Gabriela Drewniak
3. Patrycja Kuśnierz
4. Michał Pawlus
5. Marysia Pawlus
6. Jakub Polak
7. Anna Sałamun

Zad.6c „Uczyć się trzeba samemu przez całe życie” - zajęcia e- leringowe, zakres: Technika w praktyce
Trener: Wojciech Śleziak

Skład grupy:
1. Dominika Matlas
2. Dominik Dobija
3. Filip Borowiński
4. Sylwia Kaleta
5. Kamil Pawlus
6. Jakub Polak

Zad.6d „Uczyć się trzeba samemu przez całe życie” - zajęcia e- leringowe, zakres: Zastosowanie matematyki w naukach przyrodniczych
Trener: Małgorzata Ficek

Skład grupy:
1. Dominika Matlas
2. Dominik Dobija
3. Filip Borowiński
4. Sylwia Kaleta
5. Kamil Pawlus
6. Jakub Polak

Zad.7 - "Teatr sztuka i Ja", trener grupy: Teresa Biela

Sobota 9:00 - 12:00

Skład grupy:
1 Zyzak Anna
2 Zawada Ewelina
3 Janik Wiktor
4 Biegun Katarzyna
5 Kosiec Paulina
6 Binda Judyta
7 Szuta Natalia
8 Matlas Dominika
9 Bienias Marta
10 Wójcik Sebastian
11 Gancarczyk Dagmara
12 Borowiński Filip
13 Lasik Patrycja
14 Biegun Anna
15 Biegun Krzysztof
16 Kosiec Agnieszka
17 Dziedzic Kinga
18 Martyna Błachut

Zad.7b - "Teatr sztuka i Ja -animacje taneczne", trener grupy: Franciszka Burczak

.........................

Skład grupy:
1. Natalia Szuta
2. Kinga Bysko
3. Magdalena Misiarz
4. Karolina Matlak
5. Urbaś Izabella
6. Kłusak Karolina
7. Dudek Alicja
8. Klaudia Marek
9. Kinga Dziedzic
10. Lasik Patrycja
11. Matlas Dominika
12. Bieniaś Marta
13. Pietraszko Sabina
14. Błachut Martyna

Zad.7c - "Teatr sztuka i Ja - scenografia i dźwięk"
Trener: Franciszka Burczak

Skład grupy:
1. Alicja Dudek
2. Karolina Kłusak
3. Kinga Bysko
4. Dominika Matlas

Zad. 4a „Laboratoriu nauki i techniki - Haute couture"
Trener: Mirosława Pyclik

Wtorek, 17:00-18:30

Skład grupy:
1. Marta Bienias
2. Kinga Dziedzic
3. Martyna Kosiec
4. Sabina Pietraszko
5. Weronika Murańska
6. Brygida Biegun
7. Sylwia Kaleta
8. Dominika Zmudczyńska
9. Patrycja Lasik
10. Klaudia Salawa
11. Anna Biernat
12. Joanna kobyłecka
13. Martyna Błachut

Zad. 4b „Laboratoriu nauki i techniki - Haute couture"
Trener: Małgorzata Krzuś

Wtorek, 17:00-18:30

Skład grupy:
1. Natalia Szuta
2. Karolina Matlak
3. Alicja Dudek
4. Klaudia Kupczak
5. Emilia Biegun
6. Klaudia Misiarz
7. Patrycja Noga
8. Kinga Bysko
9. Karolina Kłusak

Zad. 4c „Laboratoriu nauki i techniki - „Wiemy co jemy” - zajęcia kulinarne „Domowa gastronomia"
Trener: Magdalena Szczotka

Wtorek, 14:30-16:00

Skład grupy:
1. Paweł Błachut
2. Sabina Caputa
3. Katarzyna Duraj
4. Bartłomiej Gołuch
5. Dominik Gwiżdż
6. Filip Krzus
7. Marlena Misiarz
8. Eryk Polak
9. Konrad Ponikwia
10. Agnieszka Wojtyła

Zad. 4d „Laboratoriu nauki i techniki - „Od rezystora do tablicy interaktywnej” - zajęcia z elektroniki
Trener: Leszek Szpila

Poniedziałek 17:00 - 18:30

Skład grupy:
1. Szymon Bąk
2. Filp Borowiński
3. Dominik Dobija
4. Marcin Hojdys
5. Krzysztof Kasperek
6. Jakub Kłusak
7. Tomasz Łoboz
8. Damian Pawlus
9. Jakub Polak
10. Michał Rypień
11. Kamil Skrzypek
12. Mariusz Twardysko

Zad. 8 „Czwarta władza” - zajęcia warsztatowe z dziennikarstwa
Trenerzy: Natalia Rachwalik, Alina Jakubiec

Poniedziałek, 14:30-16:00

Skład grupy:
1. Katarzyna Biegun
2. Gabryiela Drewniak
3. Kinga Dziedzic
4. Dagmara Gancarczyk
5. Jakub Polak
6. Agnieszka Kosiec
7. Monika Bąk
8. Katarzyna Nowicka
9. Weronika Rozmus
10. Karolina Kosiec
11. Ewelina Zawada
12. Sabina Pieronek

Licznik odwiedzin
odsłon od 3.XII.2008r.
Gimnazjum w Wieprzu


A BIT ABOUT US

Gimnazjum jest laureatem wielu ogólnopolskich projektów.
Mottem szkoły jest:
Semper in altum!

- "Zawsze wzwyż"

Gimnazjum w Wieprzu
Europejski Fundusz Społeczny
Strona Gimnazjum w Wieprzu
Copyright by Gimnazjum Publiczne nr2 w Wieprzu | Copyright © Administrator: Alina Jakubiec